Trendy Expres
Barbara Hacsi
Celý playlist
Poslouchat online
Trendy Expres /
Celý playlist
Ostatní

Je jejich pohádkový život jen náhoda? Tyhle celebrity se až nápadně podobají animovaným postavám Disneyho filmů

Redakce
Většina celebrit v Hollywoodu fanoušky neustále uchvacuje nejen svými výkony, ale také svým vzhledem. Ovšem některé z nich vypadají přímo pohádkově, a to doslova. Všimli jste si někdy záhadné podobnosti některých světových star s Disney postavičkami? Pokud ne, máme pro vás hned několik šokujících srovnání známých osobností a jejich animovaných protějšků. Je jejich podobnost skutečně náhodná, nebo se snad tvůrci nejúspěšnějších kreslených filmů inspirovali jejich vizáží?
15. 12. 2021

Disney postavičky jsou ideálem krásy nejen dětí, ale dokonce i dospělých. Jejich krásné vlasy, vizáž, ale také povaha a dokonalý život vás nutí k nim vzhlížet, ať je vám deset nebo šedesát. Není tedy divu, že je mnozí přirovnávají k celebritám. A právě proto přijalo hned několik umělců nelehkou výzvu, kdy tyto postavičky nakreslili včetně těch nejmenších detailů. A ejhle, zjistili, že se skutečně podobají reálným hvězdám světového showbyznysu. Pak už stačilo jen pár drobných úprav, a spojení skutečných osobností s těmi kreslenými bylo na světě. Tedy spíše v tabletu a počítači. Jak vypadá Zayin Malik jako Aladin anebo Emma Watson jakožto Anna z Ledového království? Podívejte se na několik neuvěřitelných podob celebrit s pohádkovými postavami, které ztvárnili šikovní animátoři.

Henry Cavill jako princ z Popelky

Henry Cavill se až neuvěřitelně podobá princi z Popelky od Disneyho. A všimla si toho také umělkyně Helen Morgun, která jeho animovaný portrét jakožto této pohádkové postavy zveřejnila na svém instagramu. Umělkyně dokonale propracovala všechny detaily, a možná, že i ten koho ani nenapadlo pomýšlet na podobu Henryho Cavilla s animovanou osobností prince z Popelky, najednou změní názor. Podoba tam totiž skutečně je, posuďte sami.

Zdroj: Instagram Helen_Morgun

Neuvěřitelně rozmazlené celebrity: Kdo vyžadoval okvětní plátky růží v záchodové míse a kvůli komu se předělával celý hotelový pokoj?

Zayn Malik a Aladin

Podobně jako Henryho Cavilla přeměnila autorka Helen Morgun, která animované portréty kreslí prostřednictvím digitální techniky, jako je grafický tablet a Adobe photoshop, na pohádkovou postavu také Zayna Malika. Připodobnila ho k pohádkovému Aladinovi. Obrázek, který sdílela na sociálních sítích, je překvapivě přesný a dokazuje, že umělec se pohádkovému princi skutečně podobá. Kdo ví, třeba si ho jednou bude moci zahrát také na filmovém plátně. Rozhodně by mu role orientálního mladíka padla jako ulitá.

Zdroj: Instagram Helen_Morgun

Amanda Seyfried jako krásná Raspunzel

Amanda Seyfried se skutečně podobá krásné Raspunzel z pohádky Na vlásku. Všimnout si jejich vzájemné podoby proto musela i řada umělců. Amandiny výrazné zelené oči a blond vlasy se až téměř podezřele podobají pohádkové princezně Raspunzel. Není tedy divu, že umělkyně Helen Morgun zveřejnila na instagramu tenhle animovaný portrét.

Zdroj: Instagram Helen_Morgun

Emma Stone jako Jessie z Příběhu hraček

Ale s přehlídkou neuvěřitelných podob světových hvězd a jejich kreslených protějšků ještě rozhodně nekončíme. Mezi další velmi zdařilé podobizny autorky Helen Morgun, které zveřejňuje na sociálních sítích, patří totiž i portrét Emmy Stone jako Jessie z Příběhu hraček. A i zde je vzhled herečky a pohádkové postavy téměř totožný. Pokud by někdy filmoví tvůrci uvažovali o hrané verzi filmu Příběhu hraček, nejspíš mají jasnou kandidátku na roli Jessie. Umělkyně si navíc při tvorbě portrétu dokonale pohrála se všemi detaily, takže je vzájemná podoba Emmy a Jessie téměř nepřehlédnutelná.

Zdroj: Instagram Helen_Morgun

Nejlépe vydělávající celebrity na Instagramu

Emma Watson a Anna z Ledového království

A na seznam „dvojčat“ animovaných postaviček se dostala také Emma Watson, která je při troše představivosti nápadně podobná princezně Anně z Ledového království. A to nejen barvou vlasů, ale také svým výrazem v obličeji. Nevěříte? Přesvědčte se. Takhle ji připodobnila k Anně umělkyně Helen Morgun, která animovaný portrét zveřejnila na svém instagramu.

Úvodní foto: Profimedia

Zdroj: Instagram Helen_Morgun

Diskuze
Máme nové diskuze!
Sdílejte

Další na Expres FM