Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Jasnovidka Baba Vanga: Uměla léčit i věštit. Jaké temné proroctví vyřkla pro rok 2022?

Redakce
Ačkoliv Baba Vanga v mládí přišla o zrak, viděla toho více, než lidé se zdravýma očima. Byla totiž obdařena darem jasnovidectví. Rovněž se o ní traduje, že měla výjimečné léčitelské schopnosti. Přečtěte si její poutavý životní příběh i mrazivou předpověď pro rok 2022.
05. 10. 2021

Přezdívalo se jí balkánský Nostradamus, uměla léčit i věštit

Baba Vanga (vlastním jménem Vangeliya Pandeva Gushterova) se narodila 31. 1. 1911 ve městě Strumica. Její život je zahalen rouškou tajemství. Její nadpřirozené schopnosti se prý začaly projevovat už v dětství. Nejvíce prý milovala hry, kdy mohla ostatní "uzdravovat", je známo, že její kamarádky musely předstírat, že jsou nemocné a ona jim míchala léčivé bylinkové odvary. Zlomovým okamžikem v jejím životě měla být tragická událost, když se dle jejího tvrzení náhle vynořilo tornádo a odhodilo ji do nedalekého pole.

Jasnovidka, která předpověděla pandemii i smrt prince Philipa: Nyní promluvila znovu, co podle ní lidstvo čeká?

Zde bezvládně ležela až do doby, kdy ji našli kolemjdoucí. Oči měla mít zasypané pískem a prachem, nic neviděla. Prý je jen těžko mohla pootevřít a problémem bylo, že pocházela z velmi chudé rodiny, která si nemohla dovolit drahou léčbu. Následkem této události a neléčeného zranění očí postupně ztratila zrak úplně. Vangeliya byla velmi inteligentní a silná osobnost, proto se touto tragickou událostí nenechala srazit na kolena. Naučila se číst Braillovo písmo, hrát na klavír, plést, vařit a uklízet. Po smrti své nevlastní matky se ze školy vrátila domů, aby se postarala o své mladší sourozence.

V roce 1939 se objevily další zdravotní potíže, dostala zánět pohrudnice. Lékař jí tehdy nedával velké šance na přežití, ale Vangeliya se zotavila. O jejích mimořádných schopnostech se svět začal dozvídat během druhé světové války. Údajně měla schopnost uzdravovat raněné a navštěvovala ji řada lidí s prosbou o radu, většinou chtěli vědět, zda je jim blízká osoba ještě naživu. V roce 1942 si vzala za muže bulharského vojáka Dimitara Gushterova. Manželství ale nebylo idylické, krátce po svatbě byl Dimitar povolán do služby v Řecku. Nakonec její manžel propadl alkoholismu a v roce 1947 zemřel. Po druhé světové válce byl její věhlas tak velký, že ji začali vyhledávat politici i vůdci z celého světa. Patřil mezi ně například i Leonid Brežněv. Baba Vanga zemřela roku 1996 na rakovinu prsu. Rozloučit se s ní přišly davy lidí.

Vanga.jpg

Astrologie: Do 18. října přináší planeta Merkur do životů chaos

Temné proroctví pro rok 2022, ze kterého mrazí

Baba Vanga připravila předpovědi pro lidstvo až do roku 5079. Co se ale týče nadcházejícího roku, z nějakého důvodu se rozhodla nebýt ve své předpovědi příliš sdílná. Ač byla Baba Vanga stručná, postačí to na to, aby vám přejel mráz po zádech. V jejím proroctví se lze dočíst, že v Evropě bude probíhat hned několik ozbrojených konfliktů ve stejný čas. V jejích vizích se často objevuje obava z muslimů, kteří podle jejích vidění touží Evropu ovládnout a podmanit si ji. S tím, jak bude do Evropy přicházet čím dál tím více muslimů, zvětší se dle Baby Vangy i hrozba v podobě teroristických útoků.

Zdroje informací: Ladbible, People Pill, 1.pluska.sk
Zdroj úvodní fotografie: Pixabay
Zdroj fotografie v textu: Пакко,
CC BY-SA 3.0, via Wikimedia CommonsDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM