Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Jak šel čas: Grafik ukazuje celebrity s jejich mladším já

Redakce
Grafik Ard Gelinck vytváří pozoruhodné fotografie, na kterých jsou znázorněny celebrity spolu s jejich mladším já. Najdete zde zajímavé, vtipné i dojemné fotografie, při pohledu na ně si uvědomíte, jak rychle čas letí. Kdo dnes vypadá lépe než kdysi?
21. 09. 2021

Britney Spears

Grafik Ard Gelinck vytvořil vskutku pozoruhodné fotografie, na kterých si můžete prohlédnout celebrity s jejich mladším já. Britney Spears zachytil hned na třech fotografiích. O popové princezně se dá říct, že si v životě prošla vzlety a pády. Už od malička se věnovala tanci, gymnastice a zpěvu. Popularitu získala na přelomu milénia, kdy se jí podařilo prosadit se s hitem Baby One More Time. Tehdy nastartovala svou hvězdnou kariéru a dostala se do povědomí lidí. Kariérně se jí dařilo, ale ve vztazích měla smůlu. Prošla si ošklivým rozchodem s Justinem Timberlakem, anulací svatby v Las Vegas s kamarádem z dětství J.A. Alexandrem i unáhleným sňatkem s tanečníkem Kevinem Federlinem, jejichž vztah se posléze rozpadl. Po rozvodu následovalo divoké období, které skončilo známým skandálem, kdy si Britney Spears vyholila hlavu. V současné době prožívá již zpěvačka lepší období – její otec se vzdal správy majetku, má nového přítele, se kterým by si přála mít další dítě.

Žádný prostor pro fantazii: Madonna šokovala nahými fotkami

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez je snad každým rokem krásnější. Momentálně se po rozvodu vrátila ke svému bývalému příteli herci Benu Affleckovi. Ten se před nedávnem ptal, kde schovává svou fontánu mládí a proč vypadá stále stejně jako v roce 2003, kdy spolu tvořili pár. Tehdy jim dala média společnou přezdívku "Bennifer". Jejich vztah se tehdy rozpadl prý kvůli přílišné pozornosti, kterou jim média věnovala. Zrušili zasnoubení a každý z nich se vydal svou cestou. Jak však víme, dnes jsou opět spolu a vypadají snad více zamilovaně než kdysi. Randit spolu mají dle webu Insider již od dubna tohoto roku. Nejprve se snažili svou lásku skrývat, ale dnes už se běžně objevují jako pár na veřejnosti. Možná se dokonce chystají i zásnuby, Ben Affleck byl totiž načapán, jak obhlíží prsteny v klenotnictví. Naposledy byli společně viděni na Met Gala, žádný prstýnek však zatím Jennifer Lopez na ruce neměla.

Emma Raducanu: Mimořádně talentovaná kráska, která se zapsala do historie tenisu

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio bezpochyby patří mezi nejlepší herce své doby. Jeho herecká kariéra začala už v 80. letech, kdy se objevoval v nejrůznějších reklamách. Právě z této doby pochází snímky nalevo, se kterými si grafik pohrál. Poté se dostal k seriálovým rolím a v 90. letech k filmu. V této době si zahrál po boku Roberta de Nira, Drew Barrymore či Johnnyho Deppa. Přelomový je pro něj rok 1997, kdy "vyhraje jackpot" – získá roli ve filmu Titanic. Role Jacka ho proslaví po celém světě. Nové nabídky na filmové role se jen hrnou, ale žádná z nich nepřináší nejvyšší uznání, které by si za své herecké výkony zasloužil – Oscara. I toho se však nakonec dočká, získá jej za roli Hugha Glasse ve filmu Revenant: Zmrtvýchvstání. Zanedlouho se objeví v komedii K zemi hleď!


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací:
Osobnosti.cz, ELLE, Insider

Diskuze
Máme nové diskuze!
Sdílejte

Další na Expres FM