Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
Ostatní

Jak by vypadaly slavné ženy, kdyby ztloustly: Podívejte se na baculatou Megan Fox, Milu Kunis, Emmu Watson a Katy Perry

Redakce
Jak by vypadaly slavné ženy, kdyby ztloustly? Podívejte se na baculatou Megan Fox, Milu Kunis, Emmu Watson a Katy Perry. U některých je to opravdu velká změna. Sluší jim podle vás kila navíc, nebo jim to vůbec nelichotí?
09. 01. 2022

Megan Fox s kily navíc byste snad ani nepoznali

Megan Fox si zakládá na tom, že její tělo vypadá zkrátka božsky. V roce 2008 byla dokonce zvolena nejvíce sexy ženou světa na základě průzkumu provedeného pánským online magazínem FHM. Není to ovšem zadarmo, na své figuře velmi tvrdě dře a dodržuje přísnou dietu. Ta jí umožňuje sníst pouze pět malých jídel denně. Herečka je známá tím, že preferuje především japonskou kuchyni a čerstvé suroviny – lososa, ovocné a zeleninové koktejly, mandle a vejce. Vyhýbá se čemukoliv zpracovanému. Pro magazín E! Kdysi prozradila svou největší slabost v jídle: „Nejhorší, co moje tělo přijímá, je káva, tu si dávám jednou denně.“ Umělec říkající si „xmasterdavid“ na fotografii ukazuje, jak by Megan Fox vypadala s kily navíc. Je k nepoznání.

Britney Spears se na Instagramu svlékla donaha: Konečně se prý cítí svobodně

Emma Watson s kily navíc si snad není ani podobná

Takto si španělský umělec pohrál s fotografií Emmy Watson. Tu máme všichni zafixovanou jako velmi štíhlou herečku. S kily navíc si snad není ani podobná. Na rozdíl od dvou výše zmíněných hereček má Emma Watson štíhlost v genech, žádnou speciální dietu nedrží. To však neznamená, že by „snědla, na co přijde“. I její stravování se řídí jistými pravidly s ohledem na zdraví. Snaží se vyhýbat průmyslově zpracovaným potravinám, namísto toho si raději dá výživná jídla. Vaří si sama a baví ji vymýšlet nové recepty. Prozradila, že má slabost zejména pro mexická jídla. Rozhodně se však nevyhýbá ani dobrotám, nejradši má pizzu a čokoládový krém.

Poznáváte ve skutečnosti drobnou Milu Kunis?

Mila Kunis je známá hollywoodská herečka drobné postavy. Měří pouhých 163 cm a váží necelých 53 kilo. Španělský umělec ji přidal kila navíc. Líbí se vám více hubená a drobná Mila Kunis, nebo si myslíte, že jí kila navíc sluší? Mila Kunis cvičí pětkrát týdně, takže u ní v nejbližší době takový váhový přírůstek nehrozí. Baví ji bojová umění, jóga i chození na túry. Snaží se mít pestrou stravu a říká o sobě, že vaření ovládá mistrně. Ráda vaří zdravé jídlo složené z ovoce, zeleniny a potravin bohatých na bílkoviny, ale také říká, že ze zbytků dovede „vykouzlit“ parádní jídlo.

Velekněz Církve Satanovy a autor Satanské bible: Jako malý hrál na nástroje a byl úplně obyčejný kluk

Takto by vypadala Katy Perry, kdyby ztloustla

Zpěvačka Katy Perry měla vždy výrazné křivky. Po porodu dcery Daisy vypadá naprosto fantasticky a dokonce se jí podařilo i výrazně zhubnout. Katy Perry dodržuje tzv. Pětifaktorovou dietu. Dle ní máte denně sníst pět malých zdravých jídel a pětkrát denně si zacvičit. Nedá dopustit na čerstvou kokosovou vodu a ovocné šťávy. Nezbytnou součástí její rutiny je i konzumace jablečného octa, ten ji matka kdysi nutila pít každý den. Ráda cvičí jógu a medituje. Kalorie spálí i na náročných tréninzích, které k její práci patří. Podívejte se, jak by vypadala s kily navíc.

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: Zdroje: Hello Magazine, Teen Vogue, Baby Gaga, Jacked Gorilla, Business Insider

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM