Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Jak by vypadaly děti slavných postav ze seriálů a filmů? Grafik si s touto myšlenkou pohrál, tady je výsledek

Redakce
Jak by asi vypadaly děti Jacka a Rose z Titanicu, Chandlera a Moniky z Přátel, Lorelai a Luka z Gilmorových děvčat a dalších slavných postav ze seriálů a filmů? Tuto otázku si položil grafik Hidreley. Podívejte se na výsledky jeho práce, stojí opravdu za to.
03. 09. 2021

Jack a Rose z filmu Titanic

Kdo by nemiloval dokonalý pár z Titanicu – Jacka a Rose. Tyto dvě filmové postavy jsou důkazem, že protiklady se přitahují. Jacka Dawson pocházel z chudých poměrů, jeho roli tehdy ztvárnil Leonardo DiCaprio. Rose DeWitt Bukater byla slečna z vyšší vrstvy, zahrála si ji Kate Winslet. Jejich cesta se spojila ve chvíli, kdy Jack zachránil Rose před pádem do hlubin oceánu. Od té doby tvořili nerozlučný pár, ale jejich láska netrvala dlouho. Zatímco Rose se při tragickém potopení Titanicu podařilo zachránit, Jack takové štěstí neměl a navždy spočinul v ledových vodách oceánu. Grafik, který si na Instagramu říká Hidreley, si položil otázku, jak by asi vypadala jejich dcerka. Jelikož jsou obě dvě postavy smyšlené, pracoval s tvářemi herců a za pomoci grafiky vytvořil portrét jejich dcery. V jeho vizualizaci má jejich dítě kudrny a plné rty po matce a pronikavé šedé oči po otci. Podívejte se na výsledek sami níže.

Maya Lu je nejmladší tatérkou na světě: Tetovala už jako batole

Monica a Chandler ze seriálu Přátelé

Monica a Chandler tvoří v seriálu Přátelé nerozlučný pár. Monica pracuje jako šékuchařka a je posedlá úklidem. Chandler pracuje ve velké firmě, která se zabývá analýzou dat. Problém v jejich vztahu nastane ve chvíli, kdy se zjistí, že je téměř nemožné, aby spolu počali dítě. Jsou jim nabídnuty tři možnosti – oplodnění cizím spermatem, náhradní matka a adopce. Nakonec se rozhodnou pro třetí možnost, adoptují si dvojčata. Jak by však vypadalo dítě, které by mělo jejich geny? Grafik Hidreley si s touto myšlenkou pohrál, podívejte se na výsledek, takto by hypoteticky mohla vypadat jejich společná dcera.

Luke a Lorelai ze seriálu Gilmorova děvčata

Vztah Luka a Lorelai je po mnoho let spíše platonický, Lorelai jej zpočátku bere jako kamaráda a Luke má rád ji i její dceru Rory. Postupem času se ti dva do sebe zamilují, po generálce otevření Hotelu U vážky se konečně dají dohromady. Vzápětí však nastávají trable poté, co se na scéně objeví jeho dcera April. Načas se s Lorelai rozejdou, ale nakonec zjišťují, že k sobě patří. Jak by asi vypadalo jejich společné dítě? Na to se můžete podívat na obrázku níže.

Kat a Patrick z filmu Deset důvodů, proč tě nenávidím

Vzpomínáte si ještě na bláznivou komedii z 90. let Deset důvodů, proč tě nenávidím? Pokud ne, osvěžíme vám paměť. Hlavní roli si v této moderní verzi Shakespearova Zkrocení zlé ženy zahrál Heath Ledger, který ztvárnil "průšviháře" Patricka Veronu. Ten se přes počáteční antipatie zamiluje do Cat, která je školní "hvězdou". Její roli ztvárnila herečka Julia Stiles. Patrick nakonec srdce Cat v závěru filmu získá. Jak by vypadal jejich společný syn? Grafik Hidreley mu propůjčil charakteristické kudrny Heatha Ledgera a jeho šibalský úsměv a oči po Julii Stiles.

Co o vás vypovídá tvar vašeho obličeje dle vědců? Srdcový značí větší touhu po sexu, obdélníkový agresivitu

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroj: Postavy.cz, Instagram

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM