Večerní show
Radek Honc, Vladimír Pavlík
Celý playlist
Poslouchat online
Večerní show /
Celý playlist
Ostatní

Jak budou známé osobnosti vypadat ve stáří: Podívejte se na Gretu Thunberg jako babičku a vrásčitého Eminema

Redakce
Zkoušeli jste si někdy představit, jak budou slavné osobnosti vypadat ve stáří? Podívejte se na Gretu Thunberg jako milou babičku, vrásčitého Eminema i zestárlého Willa Smithe. Díky grafice získáte lepší obrázek, jak jednou tyto známé osobnosti budou vypadat.
11. 01. 2022

Greta Thunberg bude ve stáří milou babičkou

Greta Thunberg je kontroverzní osobnost. Před rokem 2019 znal její jméno málokdo, dnes by se však dala nazvat celebritou. Narodila se v roce 2003 ve Švédsku. Pochází z umělecké rodiny. Její matka dříve pracovala jako operní zpěvačka a otec se živí jako herec. Už jako malá si Greta začala uvědomovat důležitost ochrany klimatu. Ve 12 letech se začala aktivně zapojovat do hnutí podporujících ochranu životního prostředí. Vliv měla i na své rodiče, ti se po jejím vzoru stali vegany. Matka dokonce zašla tak daleko, že ukončila svou kariéru. Jako operní zpěvačka totiž v minulosti musela dosti využívat letecké dopravy, což se samozřejmě s ohleduplností k planetě neslučuje.

Z brazilského muže Kena se stala živoucí panenka Barbie: Za své nové tělo zaplatila přes 21 milionů korun a chce porodit vlastní dítě

Greta nás donutila změnit náš život. Neměl jsem tušení o klimatu. Začali jsme se ale o to také zajímat a číst všechny knihy o tomhle tématu, které četla i Greta,“ uvedl Gretin otec, jak informoval web Aktuálně.cz. U rodiny však její snaha zdaleka neskončila, to byl jen začátek. Stojí v čele studentského hnutí, které organizuje stávky, kterými se snaží upozornit na aktuální problémy související s ochranou klimatu. O tomto tématu promluvila i v Evropském parlamentu, konferenci pořádané OSN i na Světovém fóru v Davosu. Za svou činnost byla dokonce navržena na Nobelovu cenu míru. Výše si můžete prohlédnout, jak Greta Thunberg jednou asi bude ve stáří vypadat.

Vrásčitý Eminem neztratí své charisma

Marshal Bruce Mathers III. je známější pod uměleckým jménem Eminem. V říjnu oslavil své 49. narozeniny. O Eminemovi je známo, že jeho dětství nebylo příliš šťastné. Velmi často se spolu s matkou stěhovali, což obnášelo i neustálé změny škol. Už v mládí našel svou vášeň – rap. Střední školu nedokončil, raději se rozhodl věnovat se hudbě. V roce 1995 mu jeho přítelkyně Kimberly Anne Scott porodila dceru Hailie Jade Scott. Pár se nakonec za dramatických okolností rozešel. Eminem složil několik skladeb pojednávajících o vztahu s Kim, tyto skladby patří mezi jeho nejznámější. Po rozchodu s Kim jeho kariéra raketově rostla. Může se pochlubit tím, že jeho album The Marshall Mathers LP se stalo nejrychleji prodávaným albem v historii. V současné době Eminem pracuje na nových hudebních projektech, které by měly spatřit světlo světa koncem tohoto roku. Podívejte se, jak by Eminem vypadal s vráskami.

Zábavný test: Vedou podle vás ke štěstí modré, fialové či jiné dveře?

Stárnoucí Will Smith si zachová kouzlo osobnosti

I Will Smith si ve stáří zachová kouzlo osobnosti, na jeho proměnu v dědečka se můžete podívat níže. Slavný hollywoodský herec se narodil roku 1968. Ačkoliv je mu v současné době 53 let, vypadá herec mnohem mladší. Zajímavostí je, že kdysi začínal v hudebním průmyslu, nakonec se však stal filmovou hvězdou. Mezi jeho nejznámější filmy patří Sedm životů, Já, robot, Muži v černém, Mizerové a Blíženec. Letos se můžeme těšit na akční snímek Emancipation, ve kterém si zahraje. V poslední době se však nemluví tolik o jeho herecké kariéře, média se soustředí na pikantní detaily z jeho soukromého života, které spolu s manželkou Jadou hlásají do světa.

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: Aktuálně.cz, Databáze knih, Osobnosti.cz, Čsfd, Daily Mail

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM