Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Hvězda OnlyFans: Kvůli vidině peněz si nechala zvětšit poprsí. Vymstilo se jí to, přišla o peníze a málem i o život

Redakce
Hvězda OnlyFans Karmen Karma toužila po větších ňadrech. Doufala, že jí přinesou více zakázek a peněz. Opak se ale stal pravdou. Umělá prsa jí způsobila otravu a málem ji to stálo život. Navíc mohla natáčet jen dvě scény do roka. Jaká nemoc krásnou modelku postihla?
13. 01. 2022

Zvětšení poprsí nedopadlo podle představ

Karmen Karma působí na webu OnlyFans, kde prodává své odvážné fotografie. Třicetiletá brunetka moc dobře ví, že vzhled hraje v její kariéře klíčovou roli. První plastiku prsou podstoupila před čtyřmi lety, tehdy si z velikosti 75B nechala zvětšit poprsí na 75G. To jí však nestačilo, zatoužila ještě po větších ňadrech. „Cítila jsem velký tlak na to, abych vypadala určitým způsobem při hraní scén v průmyslu pro dospělé. Vnímala jsem to tak, že jestli chci být najímána pro natáčení a být úspěšná, musím mít větší prsa,“ svěřila se pro Jam Press Karmen Karma. Bohužel druhá operace na rozdíl od té první nedopadla dle očekávání.

Nicki Minaj v Lamborghini, Kendall Jenner v Mustangu a další celebrity, které neukazují jen své křivky, ale i svá drahá luxusní vozidla

Umělá prsa způsobila hvězdě OnlyFans otravu

Na rozdíl od první operace, u druhého zákroku Karmen Karma hned tušila, že je něco špatně. „Téměř ihned jsem se necítila dobře. Měla jsem migrény každý den a sužovala mě extrémní únava. Taková, že jsem nemohla vstát z postele,“ vzpomíná Karmen Karma. Zpočátku si myslela, že tento stav vyřeší odpočinek, proto si zdřímla i třikrát denně. To však nezabíralo, stále pociťovala neustupující únavu, měla migrény a začala upadat do deprese. Později se přidali další problémy, Karmen Karma přibírala na váze, trápily ji problémy s dýcháním a „mozková mlha“, tedy stav, kdy se člověk cítí zmatený a není schopen racionálně uvažovat. „Myslela jsem, že umírám. V podstatě jsem nemohla fungovat jako normální lidská bytost,“ posteskla si Karmen Karma.

Raději si implantáty nechala vyjmout

Karmen Karma pojala podezření, že jí tyto problémy způsobily její nové prsní implantáty. Nakonec se rozhodla, že si je raději nechá vyjmout. Dle svých slov se po operaci „okamžitě cítila lépe“. Dnes ví, že další zvětšení ňader bylo chybou. „Má umělá prsa otrávila mé tělo a málem mi zničila život. Zpočátku jsem si myslela, že díky operaci budu úspěšnější, ale nakonec jsem byla schopná natočit jen dvě scény za rok,“ zoufá si Karmen Karma. Odborníci upozorňují, aby lidé nepodceňovali varovné signály nemoci prsních implantátů, známé také pod anglickou zkratkou BII. Mezi ně patří bolesti, záněty, kožní vyrážky, vypadávání vlasů, mozková mlha, bolesti kloubů, zažívací potíže a únava.

Někteří odborníci z oboru jim ale přesto oponují a tvrdí, že nic jako nemoc prsních implantátů neexistuje, a že ženy tyto problémy mylně přisuzují implantátům. Dle kritiků jsou prsní implantáty dobře prostudované a vyzkoušené. To, že problémy ustanou po odstranění implantátů považují za pouhý placebo efekt. Na celou záležitost se rozhodl reagovat i Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který v roce 2019 nařídil výrobcům prsních implantátů, aby své výrobky důkladně prověřili a nadále je podrobovali výzkumu.

Jak budou známé osobnosti vypadat ve stáří: Podívejte se na Gretu Thunberg jako babičku a vrásčitého Eminema

„Zatímco FDA nemá definitivní důkazy prokazující, že prsní implantáty způsobují tyto příznaky, současné důkazy nasvědčují tomu, že některé pacientky pociťují systémové příznaky, které mohou vymizet, když jsou jejich prsní implantáty odstraněny. FDA se zavázala sdělovat informace, které agentura dostává o systémových příznacích hlášených pacientkami s prsními implantáty,“ zní oficiální stanovisko úřadu. Nezbývá než doufat, že se výrobci na danou oblast zaměří a podobných případů bude co nejméně.

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroj informací: NY Post

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM