Ostatní

Hudební novinky pro 14. týden

Redakce
Pilotní singl ze své třetí sólové desky po odchodu z One Direction představuje Harry Styles. Nová alba hlásí i Imagine Dragons a Cheat Codes, mladý chicagský dj a producent dobývá americká i evropská rádia tanečním hitem a o slovo se hlásí i křehká Londýňanka Nilüfer Yanya
06. 04. 2022


Harry Styles – As It Was

Někdejší člen boybandu One Direction Harry Styles už dlouho září na sólové dráze, právě ohlásil vydání své třetí sólové desky. Bude se jmenovat Harry's House a vyjde 20. května. Pilotní singl As It Was si vysloužil pětihvězdičkové hodnocení v NME i The Guardianu. V rámci turné k desce pak Harry, který často popuzuje konzervativní část populace svými neotřelými módními kreacemi, zavítá i do Prahy. Těšit se můžeme 15. července do O2 Areny.

Psali jsme: Opustili skupinu, zkusili to sólo. A zazářili!

Cheat Codes & Icona Pop – Payback

Cheat Codes je americké djské a producentské trio, které prorazilo v roce 2016 cover verzí největšího hitu skupiny Salt'n'Pepa Let's Talk About Sex. Teď Cheat Codes chystají třetí díl série Hellraisers, první dvě desky vyšly loni v květnu a říjnu. O vokály jednoho z ochutnávkových singlů se postaralo švédské dívčí duo Icona Pop.

Nilüfer Yanya – The Dealer

Nilüfer Yanya je uznávaná anglická zpěvačka a skladatelka, která se před 26 lety narodila irsko-barbadoské matce a tureckému otci. Tohle je singl z jejího třetího alba Painless, které vyšlo 4. března a má skvělé recenze. V rámci turné k desce se pak Nilüfer představí i v Praze, a to 22. října v Rock Café.

Hudební kalendárium Saskie Burešové: Smutné dny pro fanoušky Nirvany i Beatles, Roger Waters vs Pink Floyd a svatba zářivých hvězd popu

Imagine Dragons – Bones

Populární americká čtveřice chystá k vydání novou desku s názvem Mercury – Act 2, která logicky naváže na loňské album Mercury – Act 1. Tohle je první zveřejněný singl. Také Imagine Dragons se chystají letos do Prahy – vystoupí 5. a 6. června na letišti v Letňanech.

John Summit & Echoes – Human

John Summit, vlastním jménem John Schuster, je 23letý dj a producent z domova house music, amerického Chicaga. Výrazněji se začal prosazovat v roce 2021, kdy se stal nejprodávanějším umělcem obchodu s taneční hudbou Beatport. Singl Human je jeho zatím nejúspěšnější singl, kterým John dobyl vrchol amerického rozhlasového žebříčku.

Kam dál? The Silver Spoons a Deaf Heart: Kapely, které dělají poctivý rock'n'rollFoto: Harry Styles

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM