Ranní klub /
Celý playlist
Ostatní

Hudební novinky pro 10. týden

Redakce
Éterická a zároveň charismatická Florence Welch oživila své mašiny a chystá pátou desku. Nová alba propagují novými singly i Blossoms a producent Diplo. Navrch přidáváme tiktokový objev a seriálový soundtrack.
11. 03. 2022

Florence + The Machine – King

Anglická kapela s charismatickou Florence Welch v čele připravuje k vydání svou pátou desku. Bude se jmenovat Dance Fever a vyjde 13. května. Známe navíc i první oficiální singl. Tématem alba jsou "oběti, které musí ženy podstoupit, když volí mezi rodinou a kariérou."

Saskia Burešová uvádí Hudební kalendárium: McCartney pěstoval trávu, zabili Biggieho, Dr. Dre objevil Eminema a vyšel nejprodávanější singl historie

Blossoms – Ribbon Around The Bomb

Kapela z anglického Stockportu nepolevuje v tempu a každé dva roky vydává novou desku. Ta čtvrtá se bude jmenovat Ribbon Around The Bomb, vyjde 29. dubna a tohle je z něj titulní singl. Pětice s novým materiálem vyrazí i na turné, české fanoušky ale zklame, mohou vyrazit do jiných evropských zemí, nejblíž budou Blossoms na dosah v Berlíně a Kolíně nad Rýnem.

Diplo & Miguel – Don't Forget My Love

Američan Thomas Wesley Pentz aka Diplo figuruje v řadě projektů – Major Lazer, Jack Ü, LSD, Silk City – a produkuje hudbu pro mnoho dalších hudebníků, jako jsou M.I.A., Gwen Stefani, Madonna, Shakira, Beyoncé, Ellie Goulding, Justin Bieber, Snoop Dogg, nebo MØ. Minulý týden vydal svou teprve druhou sólovou desku s prostým názvem Diplo. Z ní pochází i tento singl, který nazpíval americký R'n'B zpěvák Miguel.

Expres Top: Liam Galagher chystá třetí sólovou desku

Piri & Tommy – Beachin

Britskou partnerskou dvojici Piri & Tommy tvoří zpěvačka a skladatelka Sophie McBurnie aka Piri a producent Tommy Villiers. Oběma je shodně dvaadvacet, prorazili díky TikToku a stejně jako jejich slavnější kolegyně PinkPantheress dělají hudbu, která by se dala popsat jako "holčičí drum and bass".

Tove Lo – How Long

Nový singl švédské zpěvačky a skladatelky Tove Lo pochází ze soundtracku k druhé řadě momentálně velmi populárního amerického seriálu videotéky HBO Euforie (Euphoria). Sama Tove Lo je fanynkou seriálu kvůli jeho "syrovosti a provokativnímu vyprávění".

Kam dál? Herecké hvězdy v hudebních klipech

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM