Ranní klub
Barbara Hacsi, Miloš Pokorný
Celý playlist
Poslouchat online
Ranní klub /
Celý playlist
Ostatní

Hříšné krásky v plavkách: Které ze slavných žen to nejvíc sluší?

Redakce
K létu neodmyslitelně patří písčité pláže a ženy v bikinách. Ne jedna dře po celý rok, aby pak své tělo vystavila v bikinách. Jinak to nemají ani celebrity, které se svojí postavou rádi chlubí na sociálních sítích. Které z nich to podle vás sluší nejvíc?
13. 07. 2021


Shodneme se, že léto dává příležitost odhalit části těla, které jsou normálně ostatním skryty. Některé krásky se toho nebojí a staví svoje tělo do sexy póz, kterými potom plní svoje sociální sítě. My musíme uznat, že tvrdá práce a dřina se těmto kráskám opravdu vyplatila. Pojďte si prohlédnout jejich nejpovedenější snímky.

Jennifer Lopez

Co jiného by dala Lopez na odiv, než svůj pověstný zadeček, jež má dokonce pojištěný! Zpěvačce, které je 51 let, se tvrdá dřina ve fitku a přísná dieta vyplácí na plné čáře.


Heidi Klum

Modelka Heidi Klum letos oslavila 48. narozeniny, ovšem její postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Modelka k sexy videu, které se skládá z jejích fotek, napsala: "Buď svým největším fanouškem… miluj kůži, ve které jsi". My především milujeme tělo Heidi, která snad zná elixír mládí!


Kateřina Kasanová

Modelka, která je o poznání mladší, než předešlá dvojice. Je jí 22 let a tělo má opět výstavní. Závistivě přiznáváme, že Kateřina má tělo bohyně a její křivky by chtěla snad každá.

Kim Kardashian

Kim Kardashian je dáma, která se nebojí ničeho. Existuje nějaká část těla, kterou se nepochlubila?! Upřít se jí nedá denní dřina v soukromém fitness a přísný jídelníček, který se snaží dodržovat za každou cenu. Kim má i osobní trenérku, se kterou trénují dvakrát denně! Dřina se vyplatila a Kim se opět pochlubila fotkou, která nedá mužům spát.

Taťána Makarenko

Modelka, která se narodila na Ukrajině, je další z řad žen, na kterých můžeme oči nechat. Makarenko je mimo jiné ředitelkou soutěže krásy a ve svých 31 letech by strčila do kapsy kdejakou modelku. V fotografii Taťána mimo jiné napsala: "Každý řešíme ve svém životě hlouposti s hloupými lidmi. Ani já nejsem výjimkou. Tedy je lepší si udělat vlastní svět. Se svými myšlenkami, se svými milovanými lidmi. 🧘🏻‍Spread Love not hate."

Barbora Mottlová

Tahle holka je herečka, modelka, moderátorka a už i fitness inspirace pro mnoho žen. Na svém Instagramu pravidelně sdílí, jak si udržuje figuru a je vidět, že ví, co dělá. My zase vidíme, že máme co dělat, abychom měli tělo jako Barbora!

Hailey Bieber

Modelka a manželka Justina Biebera je odvážná nejen co se výběru bikin týče, ale i póz, které sdílí na svém Instagramu. Hailey tvrdí, že jí všechno a hýbe se velmi střídmě. Tedy jestli má takové geny, tak bychom je prosili taky!


Foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM