Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Herečky z Pobřežní hlídky po 33 letech: Pamela Anderson už nevypadá nejlépe ze všech, její kolegyně snad nestárnou

Redakce
Jak dnes vypadají herečky z legendárního seriálu Pobřežní hlídka? Podívejte se, jak jim to sluší 33 let od doby, co byl seriál odvysílán. Pamela Anderson už nevypadá nejlépe ze všech, její kolegyně snad nestárnou.
04. 02. 2022

Pamela Anderson už nevypadá nejlépe ze všech hereček

Pamelu Anderson seriál Pobřežní hlídka proslavil po celém světě. Díky roli plavčice C.J. Parker se rovněž stala sexsymbolem své doby. Několikrát se objevila na titulní straně časopisu Playboy. Ačkoliv měla slušně rozjetou kariéru, nepodařilo se jí prosadit se. V roce 1996 natočila film Barb Wire, ve kterém ztvárnila neohroženou majitelku baru. Film kritika vůbec nešetřila, a nakonec si Pamela dokonce vysloužila anticenu Zlatá malina za nejhorší ženský herecký výkon v hlavní roli. Ačkoliv o ní jako o herečce nebylo slyšet, její milostný život plnil přední stránky bulvárních deníků. Zejména se probíralo její bouřlivé manželství s Tommym Lee. Momentálně se Pamela Anderson rozvádí už pošesté. Manželství s bodyguardem Danem Hayhurstem vydrželo pouhých 13 měsíců.

Otevřené zpovědi letušek: Co se děje v letadle, když stevardky zhasnou? Zvrhlosti, opilectví a zvláštní rituály

Donna D´Errico snad nestárne

Ačkoliv je Pamela Anderson ve svých 54 letech stále velmi pohledná žena, její kolegyně ze seriálu Donna D´Errico (53) snad vůbec nestárne. Nedávno sdílela porovnání fotografií z roku 1997 a 2021. Donna v seriálu neúčinkovala hned od začátku, natáčela až v letech 1996 – 1998, to už by seriál známý. Předtím se věnovala kariéře modelky, stejně jako Pamela Anderson se objevila na titulní stránce časopisu Playboy. I ona měla problém získat role poté, co skončil seriál Pobřežní hlídka. Zahrála si v pár nezávislých filmech, ale tím byl její herecké kariéře konec. Momentálně se živí jako influencerka a modelka. Je rozvedená, jejím bývalým manželem je hudebník Nikki Sixx, se kterým má dceru a syna. Momentálně je také aktivistkou, bojuje za práva zvířat a propaguje veganství.

Tělesné rysy, které mohou odhalit různé věci ohledně vás či vašich předků

Carmen Electra zastavila čas

Další herečkou ze seriálu Pobřežní hlídka, která snad zastavila čas, je Carmen Electra. Ta si sice roli Lani McKenzie zahrála jen ve dvou sériích, ale neodmyslitelně patří mezi nejznámější tváře Pobřežní hlídky. Carmen Electra se ještě před hereckou dráhou věnovala zpěvu, ale příliš v tomto odvětví neuspěla. Proslavila se až jako herečka z Pobřežní hlídky a modelka Playboy. Posléze se objevila ještě v několika filmech, tím nejznámějším je asi bláznivá parodie na horory Scary Movie. Také se v minulosti věnovala moderování a zahrála si i v několika reklamách.

V životě neměla štěstí v lásce, její první manželství s basketbalistou Dennisem Rodmanem bylo značně bouřlivé. V jednom z rozhovorů Carmen Electra přiznala, že vstup do manželství vidí zpětně jako chybu a neuvážlivost, jednala prý pod vlivem emocí ze ztráty matky a sestry. Jejím druhým manželem se stal kytarista Dave Navarro, ovšem ani toto manželství nevydrželo. Posléze byla zasnoubená s hudebníkem Robem Pattersonem, ale ke svatbě nakonec nedošlo. Pár se rozešel v roce 2012. Momentálně se má zato, že je herečka single.


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: Insider, Osobnosti.cz, Blesk.cz, Wikipedia, The Famous People

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM