Totally Wired /
Celý playlist
Ostatní

Herec Jude Law má nádhernou dceru: Takhle jí to slušelo na Grand Prix v Monaku

Redakce
Nejstarší dcera slavného anglického herce Juda Law v říjnu oslavila kulaté 20. narozeniny. Vyrostla z ní neuvěřitelně krásná slečna, která jde ve šlépějích své maminky, otce i bratra. Na svém Instagramu zveřejnila vzácnou fotografii s přítelem, podívejte se, jak to oběma slušelo na promenádě v Monaku.
27. 05. 2021

Iris Law pokračuje v rodinné tradici

Herec Jude Law (48) má celkem 6 dětí, dva syny a čtyři dcery, nejstarší z děvčat je Iris Law, která v říjnu oslavila kulaté dvacáté narozeniny. Její matkou je Sadie Frost (55), anglická herečka, módní návrhářka a producentka. Jejich manželství se začalo rozpadat poté, co se jim narodil syn Rudy (18), nakonec se pár v roce 2003 po rodinné dovolené v Thajsku rozešel. Nadále však udržují přátelské vztahy, takže Iris Law jejich rozchod nijak nepoznamenal. Jelikož má dva slavné rodiče, nikoho asi nepřekvapí, že se rozhodla jít v jejich šlépějích.

Věnuje se především modelingu, smlouvu podepsala s prestižní modelingovou agenturou IMG Models. Fotila pro luxusní značky jako jsou Marc Jacobs, Stella McCartney či La Perla. V modelingu se pohybuje i její bratr Rafferty. Pro Iris Law je to splněný sen. "Od malička jsem vždy milovala módu, takže mi přišlo zcela přirozené chtít se dostat do světa modelingu," řekla pro magazín Vogue. Také v rozhovoru sdělila, že má plnou podporu své rodiny. "Móda je něco, co mě vždycky velmi zajímalo, je to důležitá součást mé rodiny. Můj otec mě a mé sourozence vždy povzbuzoval, abychom se vyjadřovali skrze naše oblečení a vybrali si, co se nám líbí. Měla jsem období, kdy jsem nosila elegantní kalhoty zastrčené v kovbojských botách," říká Iris Law.

Rovněž si Iris Law vyzkoušela i to, jaké je to být herečkou. Momentálně účinkuje v připravovaném seriálu, který má zmapovat příběh anglické punkové kapely Sex Pistols. Iris Law si tam zahraje módní ikonu punku Soo Catwoman, která se proslavila svým velmi netradičním účesem. Po rozpadu skupiny Sex Pistols z hudební scény odešla. Jestli jako herečka Iris Law prorazí, není jisté. První ohlasy na chystaný seriál jsou poněkud rozpačité. Pokud by se chtěla vyrovnat svému otci, čeká ji ještě hodně práce. Ten je totiž držitelem několika prestižních hereckých cen, včetně ceny BAFTA za nejlepší mužský výkon ve vedlejší roli a čestného Césara. Kromě kariéry modelky a herečky zvažuje Iris Law ještě návrhářství, kterému se věnuje její matka. Nejraději pracuje s věcmi z bazarů, které zdobí a přešívá. Uvidíme, jakým směrem se nakonec vydá.

S přítelem chodí už tři roky

Nedávno Iris Law publikovala fotku, na které má na sobě extravagantní tyrkysově modrý outfit a spolu se svým přítelem pózuje v Monaku. Tím je Jyrrel Roberts (22), se kterým modelka tvoří už tři roky pár. Dle zdroje Daily Mail je s ním Iris opravdu šťastná a skvěle zapadl do jejich rodiny. Iris Law příliš informací ze svého života na sociálních sítích nezveřejňuje, ale tentokrát udělala výjimku a sdílela fotky z Grand Prix v Monaku. Pochvalu sklidil zejména její outfit, lidé na sociální síti píšou, že vypadá jako ikona z devadesátých let. Jiní zase hovoří o páru snů a dělají si legraci, že Jyrrel Roberts se velmi podobá americkému rapperovi jménem Snoop Dogg.

Iris Law profimedia-0612298919.jpg

Foto: 2x Profimedia.czDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM