Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Herci a zpěváci, kteří se proslavili v 90. letech: Někteří dnes vypadají mnohem lépe

Redakce
V 90. letech se tito muži proslavili a stali se ikonami své doby. Jak dnes vypadá představitel Iva ze seriálu Divoký anděl, zpěvák Robbie Williams, herec Jude Law a Kyle MacLachlan? Přečtěte si, jak se jim vedlo v kariérním i osobním životě.
14. 10. 2021


Facundo Arana

Facundo Arana je argentinský herec, který se proslavil rolí Iva v telenovele Divoký anděl. Herectví se věnoval i posléze, zůstal věrný žánru telenovely. Jeho druhou vášní byla vždy hudba. Ta mu ostatně kdysi pomohla dostat se do filmového světa, byl objeven, když hrál na ulici na saxofon. Nazpíval několik písní, nejznámější je asi soundthrack k telenovele Yago. Společně s přáteli hraje v bluesrockové hudební kapele. V roce 2021 se oženil, vzal si svou velkou lásku Maríu Susini, která se dokonce mihla v jednom díle telenovely Divoký anděl. Mají spolu dceru jménem Indi a dvojčata jménem Yaco a Moro.

Čtěte také: Jan Žižka: Mytický válečník i geniální taktik, který u protivníků vzbuzoval hrůzu

Robbie Williams

V 90. letech se Robbie Williams proslavil jako skladatel a zpěvák v hudební skupině Take That. Ačkoliv se tehdy dovedl proslavit, bylo to divoké období. Robbie Williams měl spory s manažerem skupiny, které se týkaly dodržování striktně nastavených pravidel. Zpěvák v té době začal experimentovat s drogami a útěchu nacházel v alkoholu. Časem z kapely odešel a započal svou sólovou kariéru, což se nakonec ukázalo jako správná cesta. Krátce se však ke kapele Take That vrátil, v roce 2010 se uskutečnilo turné hudební skupiny, jehož byl Robbie součástí. Robbie Williams nadále koncertuje, skládá a zpívá. Po boku Simona Cowella si vyzkoušel i roli porotce v britské talentové show X-Factor. Robbie Williams je ženatý, v roce 2010 si vzal herečku Aydu Field, se kterou má tři děti.

Psali jsme: Robbie Williams prodává své honosné venkovské sídlo za sníženou cenu

Jude Law

Jude Law se proslavil v roce 1997, kdy si zahrál ve snímku Oscar Wilde. Od té doby si zahrál v mnoha známých filmech – Nepřítel před branami, Nákaza, Sherlock Holmes, Návrat do Cold Mountain, Grandhotel Budapešť. Jeho milostný život by vydal na samostatný článek. Jeho první manželkou byla herečka Sadie Frost, pár se rozvedl v roce 2003. Mají spolu tři děti. Jeho další partnerkou byla herečka Sienna Miller. Pár měl před svatbou, když vztahem otřásl skandál. Prasklo totiž, že Jude Law udržuje poměr s chůvou svých dětí. Ačkoliv se po čase Jude Law se Siennou Miller zkoušel dát dohromady, nikdy už se vztah slepit nepodařilo. V roce 2008 měl krátký románek s americkou modelkou Samanthou Burke, o rok později se jim narodila dcera Sophia. V roce 2015 se mu narodila dcera Ada, její matkou je skladatelka Catherine Harding. V roce 2019 se podruhé oženil, vzal si podnikatelku Phillipu Coane, v září roku 2020 se jim narodilo dítě.

Kyle MacLachlan

Kyle MacLachlan se stal hvězdou díky jeho účinkování v seriálu Městečko Twin Peaks. Zahrál si puntičkáře Dalea Coopera, který pracuje jako zvláštní agent FBI, který rozplétá vraždu mladé dívky, která se stala ve zdánlivě klidném městečku. Herectví se věnoval i nadále, zahrál si například ve filmu Tajuplný ostrov, Čarodějovy hodiny či Tesla. Diváci ho znají také ze seriálu Sex ve městě, Zoufalé manželky či Jak jsem poznal vaši matku. V 90. letech chodil s topmodelkou Lindou Evangelistou, vztah jim však nevydržel. V roce 2002 se oženil s televizní producentkou Desiree Gruber. Společně vychovávají syna Calluma Lyona.

Kam dál? Madonna opět provokovala: V televizním pořadu se plazila po stole a vyšpulila zadek
Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje:
Zivitopis.osobnosti, Brightside

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM