Sunday Night Cream
Radek Honc
Celý playlist
Poslouchat online
Sunday Night Cream /
Celý playlist
Ostatní

Halle Berry přiznala, jaký nejnestydatější návrh dostala: Odmítla s tím, že praktika patří do filmů pro dospělé

Redakce
Slavná hollywoodská herečka Halle Berry promluvila o tom, jaký nejnestydatější návrh kdy dostala v posteli. Odmítla jej s tím, že patří do filmů pro dospělé. Co po ní daný muž chtěl a jaké další pikantnosti na sebe známá kráska „práskla“?
01. 12. 2021

Halle Berry otevřeně promluvila o nejnestydatějším návrhu, který kdy dostala

Sex nikdy nebyl tématem, které by Halle Berry považovala za tabu. Mluví o něm zcela otevřeně a na rozdíl od jiných hvězd Hollywoodu se tomuto tématu vůbec nevyhýbá. Nejinak tomu bylo v nedávném rozhovoru, který lze dohledat na Instagramu, kdy ji zpovídala rapperka Latto. Během sedmiminutového rozhovoru si navzájem obě ženy položily několik intimních i dost možná nepříjemných otázek. Rapperka Latto naléhala, aby Halle Berry promluvila o nejdivočejším návrhu, který kdy slavná herečka dostala.

Svůdná zrzka Bella Thorne: Od dětské hvězdy Disney až po videa pro dospělé

„Počítá se i ta nejodpornější žádost?“ otázala se Halle Berry. Rapperka Latto odpověděla, že může promluvit o těch nejnestydatějších, nejpodivnějších či nejdivočejších zkušenostech. Halle Berry se tedy rozhodla jít s pravdou ven a prozradila, jaký sexuální návrh ji naprosto znechutil. „Někdo po mně jednou chtěl, abych ho nechala, aby mi plivl do tváře. Řekla jsem mu, že je to zvrhlé. Tohle není porno video. Tohle se děje doopravdy. Není to film,“ svěřila se bývalá Bond girl s nepříjemnou zkušeností. Rapperka s ní soucítila a dodala, že by takového muže nechala posbírat svršky a pak by mu řekla, ať vypadne.

O sexu se herečka nestydí mluvit a lechtivé scény hraje přesvědčivě

Není to poprvé, co veřejně Halle Berry promluvila o svém sexuálním životě. Co vše na sebe ještě slavná kráska „práskla“? Během rozhovoru s rapperkou Young se podělila o své divné sexuální fantazie. „Nevím, jestli je to divné, ale líbí se mi, když se s někým líbáš a on ti jakoby cucá jazyk. Možná to není divné, ale vzrušuje mě to,“ přiznává herečka. V jedné z dalších epizod svého seriálu, který publikuje na sociální síti Instagram, promluvila o svém prvním orgasmu: „Pamatuji si na svůj první orgasmus. Udělala jsem si to sama.“ Prozradila, že jí v té době bylo 11 let a v tomto věku objevovala svoji sexualitu. Halle Berry rozhodně není prudérní, což je vidět i na lechtivých scénách ve filmech, kde účinkuje. Z jejího výkonu ve filmu Ples příšer byl nadšený i samotný režisér Marc Forster. „Měl jsem pocit, jako bych pozoroval dva lidi, kteří neměli tušení, že jsou sledováni,“ řekl tehdy.

Modelka promluvila o pravidlech i praktikách ve vile Playboy

V roli MMA zápasnice

Halle Berry má řada diváků zafixovanou jako sexy herečku, která hraje role atraktivních žen (Bond girl Jinx, Catwoman). Tentokrát se však představila v zcela nové roli. Ve filmu Bruised (Modřiny) si zahraje MMA zápasnici. Ve filmu ji uvidíme bez make-upu. Proměnou prošla i její postava, herečka před natáčením absolvovala náročné tréninky boxu. Film je již k vidění na platformě Netflix, na trailer ke snímku se můžete podívat níže.
Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: Ladbible, Harpers Bazaar, NY Post, L´Officiel

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM