Ranní klub /
Celý playlist
Ostatní

Haberovky jsou zpět. Svět vítá "nebezpečně krátké" kraťasy

Redakce
Mysleli jste si, že kraťasy, které odhalují mužská stehna, jsou záležitostí přelomu osmdesátých a devadesátých let, a dnes je nosí jen zastydlí rockeři? Nemohli byste být dále od pravdy. Hollywoodští krasavci v čele s Milo Ventimigliou stále častěji odhalují svá vypracovaná stehna.
15. 04. 2021

Jak si všiml New York Post, hvězda seriálu To jsme my (This Is Us) nebo filmový syn Sylvestera Stallonea z filmů Rocky Balboa a série Creed, Milo Ventimiglia cestou z posilovny využil horkého počasí a oblékl si skandálně krátké šortky. A uživatelé Twitteru ho ocenili. “Doufám, že v létě uvidíme muže v těchto krátkých kraťasech,” napsali Gay Latke. Přidala se i anglická spiovatelka Bolu Babalola, autorka bestselleru Love In Colour: “Nemohu se dočkat, až si budu v létě bezostyšně objektifikovat muže se svalnatými stehny. Oblékejte si krátké kraťasy, miluji svalovce.” Ne všichni uživatelé ale byli nadšení. Newyorčanka žijící na Floridě, která se skrývá pod přezdívkou K, přidala jasný komentář: “Pánové, prosím, noste kraťasy delší než vaše koule.”

V Československu na tento trend upozornil především frontman kapely Team Pavol Habera, který v odvážných džínových šortkách vystupoval často a dokonce v nich dorazil v roce 1992 na křest alba Karla Gotta Když muž se ženou snídá, na kterém se autorsky podílel. A my se musíme připravit na to, že bezmála třicet let poté opět může být tento model trendy…

Milo haberovky profimedia-0603628033.jpg

Milo Ventimiglia nastavuje trend “short shorts”. Foto: Profimedia.czTitulní foto: Ingrid Kernbach

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM