Víkend na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Finanční horoskop na rok 2022: Jak na tom budete s penězi v příštím roce?

Redakce
V roce 2020 přišla mocná astrologie s plánem, který měl zahájit proces transformace dosavadního způsobu života i způsobu, jakým vyděláváte své peníze. V tomto roce ke změnám skutečně došlo a v roce 2022 uvidíte nové finanční paradigma v celé jeho kráse!
09. 12. 2021

Beran

Váš rok bude začínat s Venuší, planetou peněz, retrográdní ve vašem kariérním sektoru. Může se zdát, že tento tranzit s sebou přináší zmatek, ale můžete ho využít k přehodnocení způsobu, jakým si vyděláváte na živobytí. Hojnost ve všech svých podobách si vás najde mezi 11. květnem až 27. říjnem, kdy Jupiter navštíví vaše znamení.

Býk

Udržujte si kvalitní životní styl a nebudete se muset vyhýbat ani opravdu tvrdé dřině. Letos však získá vydělávání peněz zcela novou podobu díky vaší snaze o rozšíření znalostí v oblasti technologií, sociálních sítí a nejnovějších trendů. Rok 2022 by mohl být skutečně vaším nejlepším rokem, takže se neostýchejte dát průchod své rebelské a originální stránce!

Blíženci

Velkorysý Jupiter je vám nakloněn ve dnech mezi 1. lednem a 10. květnem a poté ještě od 28. října do 20. prosince. Tyto dny jsou ideální k založení vlastního podniku nebo získání povýšení ze své současné pozice. Jediné, co musíte udělat, je zůstat ve střehu! Vaši budoucí finanční situaci může velmi příznivě ovlivnit finanční poradce.

Rak

Připravte se na báječný rok. Tvrdě jste pracovali a díky Jupiteru se mezi 11. květnem a 27. říjnem dočkáte odměny. Pokud se cítíte připraveni na novou práci, kde se dočkáte lepšího finančního ohodnocení, je toto období ideálním. Další věcí, která vám může přinést úspěch, je komunikace. Buďte tedy v příštím roce více společenští.

pexels-mikhail-nilov-6932066 (1).jpg

Obrázek: Pexels

Lev

Pokud není vaše dosavadní práce v souladu s vaším srdcem, čeká vás velký posun. Pokud už však máte práci snů, počítejte s velkými změnami. Rok 2022 je nakloněn silným ambicím a jediné, co musíte udělat, je se trochu odvázat. V létě vám může Uran přimést nečekané peníze.

Panna

Možná jste během letošního roku reorganizovali vaše myšlenky ohledně kariéry a přístupu k penězům. Tato transformace bude pokračovat i v roce 2022, kdy díky ní možná i změníte zaměstnání. Naučíte se také rozlišovat, co je pro vás dobré a co ne, což bude platit zejména koncem března, kdy se možná budete rozhodovat, zda vzít novou práci.

Váhy

Položte si otázku, zda je váš přístup k penězům zdravý. Tuto otázku si opakujte i během následujícího roku, dokud se nezbavíte své nejistoty a starých přesvědčení ohledně financí. Pokud zvažujete o změně zaměstnání, ideálním datem je 12. duben, kdy můžete získat neuvěřitelně dobře placenou práci.

Štír

Během následujícího roku budete mít spousty příležitostí, jak vydělat peníze, obzvlášť pak v období mezi 11. květnem a 27. říjnem. Budete muset být selektivnější, abyste se vyhnuli syndromu vyhoření. Zaměřte se na originální a inovativní projekty, které vám mohou poskytnout svobodu projevu.

pexels-rodnae-productions-7080470.jpg

Obrázek: Pexels

Střelec

V roce 2022 byste mohli najít zdroje příjmů na těch nejméně očekávaných místech. Věnujte pozornost znamením, zejména kolem léta, kdy vás vesmír může volat ke zlepšení a modernizaci vašeho souboru dovedností.

Kozoroh

Od minulého roku se ve vaší domácnosti díky Saturnu zdržuje tok peněz. Rok 2022 využijte k učení se nových dovedností, jak vydělávat ještě více peněz a naučte se, jak rozumně využívat své zdroje. Díky vaší produktivitě si můžete užívat života a všech krásných darů, které nabízí.

Vodnář

Přísný Saturn vás naučí, co znamená a obnáší tvrdá dřina. I když vás nemusí čekat nejzábavnější období v zaměstnání, tento mocný tranzit vám pomáhá vybudovat něco, co stojí za námahu. Od 1. ledna až do 10 května a poté znovu od 28. října do 20. prosince vás za vaši tvrdou dřinu čekají sladké odměny.

Ryby

Čeká vás jeden z vašich nejlepších roků. Díky Jupiteru ve vašem znamení na začátku i na konci roku 2022 zažijete úžasný kariérní růst. Klíčem k úspěchu je sloučení vaší kreativity s vaší komunikativní stránkou. Zbytek za vás pak udělají technologie a sociální sítě. Pokud hledáte příležitost k zahájení nového podnikání nebo zvýšení platu, využijte období mezi 11. květnem a 27. říjnem.

pexels-rodnae-productions-6806707.jpg

Obrázek: Pexels
Úvodní foto: Profimedia
Zdroj:
My Imperfect LifeDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM