Totally Wired /
Celý playlist
Ostatní

Eminemova dcera zveřejnila provokativní fotografii. Vyrostla do krásy

Redakce
Eminemova dcera Hailie Jade Scott zveřejnila provokativní fotografie v plavkách. Podívejte se, jak jí to při opalování na lodi slušelo, dnes je z ní krásná slečna. Čemu se dnes věnuje, jde ve šlépějích svého slavného otce? Budete se divit, jakou kariéru si vybrala.
12. 08. 2021

Živí se jako influencerka

Eminemova dcera Hailie Jade Scott Mathers to v životě neměla jednoduché. Když ještě chodila na základní školu, celý svět se dozvěděl o bouřlivém rodinném drama, které Eminem popisuje ve svých písních Hailie's Song, Cleaning Out My Closet a Like Toy Soldiers. Naštěstí ji drsné hádky rodičů nepoznamenaly, dnes je z ní ambiciózní mladá slečna. Dlouhou dobu se její rodiče snažili Hailie skrýt před světem a chránit její soukromí, o to víc je překvapivé, jakou kariérní dráhu si Hailie nakonec vybrala – je z ní influencerka! Na Instagramu ji sledují více jak 2 miliony lidí. Má však ještě co dělat, aby dohnala svého otce, toho na Instagramu sleduje 30 milionů lidí víc. Živí ji propagace oblečení, na jejím profilu naleznete řadu inspirativních outfitů. Nedávno ukázala, jak se v plavkách sluní na lodi, její postava je skutečně dokonalá. Na rozdíl od Eminema ji hudební kariéra neláká, baví ji fanouškům ukazovat líčení a módu. V rozhovoru z roku 2018 řekla, že si není jistá, jestli je kariéra influencera pro ni to "pravé ořechové", zejména s ohledem na to, kolika lidem bude na očích. Nakonec se však v tomto oboru našla.

Eminem je na ni pyšný

Když se Eminema ptali, na co je skutečně pyšný, odpověděl, že na to, jak Hailie vychoval a také zmínil, že je rád, že dokončila školu. Eminem sám nikdy nebyl vzorným studentem, míval špatné známky a dostával důtky kvůli záškoláctví. V 17 letech se rozhodl ze školy odejít úplně. Jeho dcera je jeho pravým opakem. V roce 2014 dokončila studium na střední škole Chippewa Valley High School s velmi dobrým studijním průměrem. Angažovala se i v mimoškolních činnostech a byla členkou studentské rady. Také obdržela ocenění od školy za studium psychologie a stala se královnou maturitního plesu. Ve studiu se Hailie rozhodla pokračovat na Michiganské státní univerzitě. Jelikož ji psychologie bavila už na střední škole, volba oboru byla jasná. Dnes se může pyšnit bakalářským titulem z psychologie. Dle informací od zdroje deníku Daily Mail neměla Hailie Mathers na vysoké škole žádnou protekci, skvěle zapadla mezi ostatní a byla pilnou studentkou.

Michaela Kuklová porazila rakovinu a má nová prsa: Budete ohromeni, jak dobrou práci plastický chirurg odvedl

Svou lásku potkala na střední škole

Hailie Mathers je momentálně zadaná, její láskou je Evan McClintock, kterého potkala už na střední škole. Oba si také zvolili stejnou vysokou školu. Údajně je si její přítel velmi blízký i s Eminemem. Zdroj webu Page Six řekl: "Rodina Hailie přijala Evana, je to fantastický mladý pár." Evan McClintock je vedoucím pracovníkem ve firmě, která se zabývá paděláním, narušením bezpečnosti a ochranou zdraví při práci. Na rozdíl od Hailie si chrání své soukromí, má soukromý profil na Instagramu a jen málokdy nechá Hailie sdílet jejich společné fotografie.


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací
Nickiswift.com, Daily Mail Page Six

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM