Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Dvojníci celebrit: Podívejte se na dokonalou kopii Megan Fox, Rihanny a Leonarda DiCapria

Redakce
Říká se, že každý člověk na této planetě má svého dvojníka, který mu je neskutečně podobný. Jak se zdá, platí to i pro známé osobnosti. Podívejte se na dokonalé „kopie“ Megan Fox, Rihanny a Leonarda DiCapria. Jsou skutečně k nerozeznání od celebrit.
21. 03. 2022

Dvojnice Megan Fox je její dokonalou kopií

Megan Fox platí za jednu z nejkrásnějších hollywoodských hereček a také nejvíce atraktivních žen světa. Její dokonalou kopií je totiž brazilská modelka, herečka a zpěvačka Claudia Alende. Obě mají téměř totožné rysy ve tváři, dlouhé havraní vlasy, plné rty a svůdný pohled. Nutno dodat, že Claudia Alende tvrdí, že si k image Megan Fox nedopomohla žádnými plastickými operacemi. Dokonce jsou i téměř stejně vysoké. Věkově je však dělí 10 let. Megan Fox je momentálně zasnoubená s americkým rapperem, který si říká Machine Gun Kelly. I její dvojnice Claudia je zadaná. Vzala si svou školní lásku Michela Grasianiho. Claudia Alende si díky své podobě s hollywoodskou divou dovedla získat již téměř 9 milionů fanoušků na Instagramu. Zajímavostí je, že se proslavila díky účasti v soutěži o nejkrásnější zadeček Miss Bum Bum. Ačkoliv si ji diváci zvolili jako své číslo jedna, nakonec v soutěži skončila druhá.

Kristen Stewart je zasnoubená s půvabnou scenáristkou. Mezi bývalými partnery jsou však i slavní muži

Rihanna má své "dvojče" v Indii

O modelce Renee Kujur se píše jako o "indické Rihanně". Je si vědoma, že je slavné zpěvačce velmi podobná, a tak toho naplno využívá. Zatímco Rihannu najdete na Instagramu jako badgalriri, Renee Kujur zvolila podobný název – badgalrene. Sleduje ji téměř 40 tisíc lidí. Smutné je, že za svůj vzhled Renee Kujur v minulosti čelila kritice. Děti se jí posmívaly kvůli rysům v obličeji a odstínu pleti, přezdívali jí černá víla či dívka s tmavou pletí. Poté, co začala pracovat jako prodavačka, si však lidé začali všímat její podobnosti s barbadoskou kráskou Rihannou. Renee Kujur této příležitosti využila, začala pracovat jako modelka, této profesi se věnuje dodnes. Spolupracuje zejména s lokálními indickými návrháři, ale už se stala několikrát i tváří západních značek. Bojuje proti diskriminaci modelek tmavé pleti.

Celebrity, které byly krásné už jako děti: Angelina Jolie bývala roztomilou blondýnkou, Ashton Kutcher měl nevinný kukuč

Mladší verze Leonarda DiCapria

I slavný hollywoodský herec Leonardo DiCaprio má svého dvojníka. Je jím švédský model, hudebník a barman Konrad Annerud, který vypadá jako jeho mladší verze. Oba dva mají stejný odstín vlasů a účes, pronikavé modré oči a totožný výraz v obličeji. Konrada na Instagramu sleduje přes 118 tisíc lidí. Švédským novinám Nyheter poskytl rozhovor, ve kterém hovoří o tom, jaké je to být kopií Leonarda DiCapria: "Někdy je to trochu těžké, když mě lidé namísto mého jména oslovují Leo, ale je zábavné být jako on. Je hezký." Zároveň však přiznal, že má někdy chuť změnit si image, aby ho lidé nechali na pokoji. Na dovolené v Itálii z něj prý lidé šíleli, a tak uvažoval, že by si oholil hlavu, aby slavnému herci nebyl tolik podobný. "Bylo to velmi chaotické. Lidé křičeli Leo a chtěli se se mnou pořád fotit. Byla to jedna z nejšílenějších věcí, co jsem kdy zažil," říká dvojník Leonarda DiCapria.Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací:
Onedio, Dating Celebs, Wikipedia, Today

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM