Totally Wired /
Celý playlist
Ostatní

Děti, které se narodily do zlaté kolébky

Redakce
Outfity za statisíce, luxusní dovolené, osobní stylisté, kuchaři a ochranka, to vše mají k dispozici tyto neuvěřitelně bohaté děti celebrit. Komu se poštěstilo narodit se do zlaté kolébky a má před sebou zářnou budoucnost?
17. 07. 2021


Alexis Olympia Ohanian Jr.

Malá Alexis Olympia (3) se uměla narodit! Její maminkou je legendární tenistka Serena Williams (39), jedna z nejslavnějších sportovkyň všech dob, jejíž jmění se odhaduje na 210 milionů amerických dolarů. A otcem spoluzakladatel společnosti Reddit a podnikatel v oblasti technologií, Alexis Ohanian (38), jeho majetek čítá na 40 milionů amerických dolarů. Malá Alexis Olympia má před sebou slibnou kariéru už teď, její Instagram čítá 628 tisíc sledujících. Holčička na něm ukazuje fotky z cest a svoje dokonale vyšperkované módní outfity. Jsme si jistí, že o ní ještě uslyšíme.

Stormi Webster

Možná vám jméno holčičky moc neřekne, ale když vám prozradíme, že její maminkou je slavná americká hvězda televizní reality show Keeping Up with the Kardashians Kylie Jenner (23), už vám bude jasné, že malá Stormi Webster (3) má před sebou skvělou budoucnost. Kylie nejvíce peněz vydělává její kosmetická značka, celkově se její majetek odhaduje na 700 milionů dolarů. Tatínkem holčičky je Travis Scott (29), americký rapper a hudební producent, jehož jmění se dle odhadů pohybuje kolem 50 milionů dolarů. Uvidíme, jakým směrem se malá Stormi vydá, ale zatím to vypadá, že půjde v maminčiných šlépějích. Paletky očních stínů nesoucí její jméno se dočkala už po svém narození a teď Kylie Jenner chystá rozjet novou značku, která bude celá jen o Stormi. Dle obchodního rejstříku bude nabízet kosmetiku, oblečení i kočárky.

Celebrity a jejich neobvyklé fobie: Dovede je vyděsit roztomilé prasátko, pohled do zrcadla i scvrklá kůže na prstech

Suri Cruise

Suri Cruise (15) se narodila se zlatou lžičkou u pusy. Její maminkou je americká herečka Katie Holmes, jejíž jmění se odhaduje na 25 milionů dolarů. Tatínkem pak hollywoodský herec Tom Cruise s majetke v odhadované závratné výši 600 milionů amerických dolarů. Suri je už odmalička módní ikonou, v minulosti svět šokovaly její snímky, na kterých ve třech letech nosí podpatky. Její outfity obdivovaly maminky po celém světě, poté se však Suri Cruise stáhla do ústraní a nebylo o ní tolik slyšet. Něco nám ale říká, že má před sebou báječnou kariéru, vyrostla z ní totiž nesmírně pohledná mladá dívka.

Blue Ivy Carter

Blue Ivy Carter (9) je dcerou slavné zpěvačky Beyoncé (39), která zatím nashromáždila majetek ve výši kolem 500 milionů dolarů. Ještě lépe je na tom však otec, rapper Jay-Z (51) – jeho jmění by mělo dosahovat dle odhadů 1,3 miliardy amerických dolarů. Malá Blue Ivy Carter žije odmalička v luxusu, má osobního stylistu, ochranku i kuchaře. Stejně jako její maminka se věnuje zpěvu, daří se jí velmi dobře. Stala se nejmladší držitelkou ceny BET Award, která se uděluje významným osobnostem z řad Afroameričanů. Je také druhou nejmladší držitelkou ceny Grammy, tu získala za nejlepší videoklip. Její rodiče se nechali slyšet, že ji podpoří v jakémkoliv jejím úsilí, ale zdá se, že Blue Ivy se v záři reflektorů líbí. Možná jednou bude tak slavnou zpěvačkou, jako je její maminka.

Žebříček nejatraktivnějších mužských znamení zvěrokruhu na seznamce Tinder: Na kterém místě jste se umístili vy?

Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM