Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Děsivá proroctví pro rok 2022 se naplňují. Astrologové a Nostradamus možná nebyli daleko od pravdy

Redakce
Rok tygra se stejnou konstelací hvězd jako v předválečném roce 1938. Řeč je o probíhajícím roce 2022, který je mu až děsivě podobný. A bohužel si to myslí nejen astrologové z celého světa, ale nebezpečný válečný konflikt věštili také světově známí a v předpovědích úspěšní věštci. Co předpověděli na rok 2022 astrologové a Nostradamus? Z jejich děsivých proroctví mrazí.
01. 03. 2022

Co říkají o roce 2022 astrologové, kteří se děsí jeho podobnosti s rokem 1938? Děsivě přesná proroctví jsou i lékaře a astrologa Nostradamy, který hovořil o roce 2022, jako o pekelném roce. V čem jsou nejen jeho ale i proroctví dalších proroků tak pravdivá a na co se máme ještě připravit?

Jasnovidka Baba Vanga: Uměla léčit i věštit. Jaké temné proroctví vyřkla pro rok 2022?

Co říkají hvězdy?

Podle názoru mnoha světových astrologů i numerologů hrozí v roce 2022 silné světové krize, katastrofy a dokonce i válka. Velkou zajímavostí je, že v aktuálním roce, stejně jako v roce 1938, bude planeta Uran, která je spojená s náhlými a neočekávanými nepříjemnými a problematickými událostmi bude podle astrologů ve stejném stupni vůči tvrdohlavému znamení býka. Navíc v této konstelaci zůstane postavení planet až do května 2026. Toto postavení hvězd se stalo v předválečném roce osudné pro celý svět. Není proto vyloučené, že by tomu tak mohlo být i tentokrát.

Astrologové navíc předpovídají protesty, velké nepokoje i změny ve vládách celého světa. Hrozit může vlivem této konstelace planet a hvězd také změna klimatu. V tomto roce se pak podle astrologů nevyhneme ani přírodním katastrofám, jako jsou záplavy, tání ledovců nebo ničivé požáry či výbuchy sopek. Předpovědi ale nejsou jen negativní. V tomto roce jsou hvězdy nakloněny pro objevy nových léků na závažná onemocnění.

Nostradamova proroctví

Podle proroctví světoznámého francouzského lékaře, astrologa a věštce z 16. století a vykladačů jeho složitých veršů Michaela de Nostradamy se roku 2022 týkají války, masové demonstrace i přírodní pohromy a krize. I přestože se teorie i výklad jeho rozličných proroctví různí, někteří se domnívají, že právě pro rok 2022 předpovídají slova Nostradamy světovou válku, která přijde z východu a oslabí západ. Z těchto slov skutečně mrazí. A co konkrétně údajně moudrý lékař a prorok tenkrát předpověděl?

Temné proroctví známé ruské astroložky: V roce 2022 nastane nový normál. Čeká nás extrémní počasí i vlna negativity, bod zlomu očekávejme v srpnu

"Dvakrát postaven a dvakrát sesazen, Východ oslabí Západ. Námořní bitvy selžou ve chvíli největší potřeby. Velký muž bude ubit bleskem. Zlý skutek předvídaný nositelem petice.“ Tato slova mají popisovat údajnou aktuální politickou situaci ve světě. Válka by měla údajně začít mezi Íránem a USA, USA a Ruskem nebo Čínou a se zbytkem světa. Mnoho z jeho proroctví je ale podle některých teoretiků nejasných, navíc většinou nejsou jeho předpovědi časově určené. Přestože Nostradamus údajně předpověděl například vzestup moci Adolfa Hitlera v roce 1933 nebo velký londýnský požár v roce 1666, skeptici nepřikládají jeho věštbám velkou váhu. Argumentem pro to je fakt, že aby věštby francouzského proroka skutečně odpovídaly daným událostem, je potřeba je složitě zasazovat do kontextu, aby skutečně odpovídaly historickým událostem. Někteří skeptici navíc dokonce tvrdí, že v případě kryptických a obtížně rozkličovatelných zpráv francouzského astrologa a lékaře nejde o proroctví.

Zdroj úvodní foto: via Wikimedia commonsDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM