Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Dcera Davida Hasselhoffa je první modelkou s plnými křivkami na obálce evropského Playboye

Redakce
Dcera Davida Hasselhoffa slaví velký úspěch na poli modelingu. Stala se první modelkou s plnými křivkami, která se objevila na obálce evropského Playboye. Hayley Hasselhoff má už teď velké plány, tohle je prý jen začátek. Chce se prosadit jako plus size modelka a inspirovat ženy s plnými křivkami, aby měly rády svoje tělo tak jako ona.
15. 04. 2021


Kdo je Hayley Hasselhoff?

Osmadvacetiletá Hayley Hasselhoff je americká herečka a modelka. Je dcerou známého herce Davida Hasselhoffa, kterého si všichni vybavíme jako Knight Ridera nebo Mitche Buchannona ze seriálu Pobřežní hlídka. Dcera jde v jeho stopách, také se snaží prorazit v šoubyznysu. Když jí bylo 7 let, objevila se poprvé před kamerou a zahrála si v jednom díle Pobřežní hlídky. Společně s otcem se také objevila v reality show The Hasselhoffs, která divákům umožnila nahlédnout do života rodiny. Ve 14 letech pronikla Hayley do světa modelingu a od té doby se živí jako plus size modelka. Podařilo se jí uzavřít kontrakt s dvěma prestižními modelingovými agenturami a také se zúčastnila britského týdne módy.


První modelka plných křivek v evropském Playboyi

Nyní se modelka dočkala obrovského úspěchu, jako první plus size modelka se objevila nahá na obálce evropského Playboye. Haley to považuje za začátek nové éry: "Být požádána o něco takového v době, kdy se všichni strachujeme o to, jak vypadáme, to byla revoluce. Byla to pro mě velká čest a je to zpráva ženám s plnými křivkami 'Jste chtěné a žádané'," řekla Hayley v britské talk show Lorraine. Během focení se však vyskytl jeden problém, se kterým nikdo nepočítal. Modelka fotila pro magazín nejen obálku, ale také další fotky ve spodním prádle. Focení se odehrávalo během lockdownu v Paříži. Ukázalo se, že sehnat spodní prádlo její velikosti během lockdownu je nemožné. A tak si musela Hayley na focení přinést prádlo vlastní.


Chce inspirovat i ostatní ženy

Hayley Hasselhoff si dává i další cíle, chtěla by ostatní ženy s plnými křivkami přesvědčit o tom, že i ony mohou své tělo milovat. S touto myšlenkou přichází v době, kdy pandemie zapříčinila nárůst obezity v některých částech světa. "Musím během pandemie vytvořit toto hnutí pro ženy plných křivek a dát jim vědět, že mají svaté právo na to velebit své tělo," uvedla v interview. Modelka se také v rozhovoru rozhořčila nad termínem postava do plavek: "Už několik měsíců jsme zavření doma. A někdo bude říkat lidem, že na pláž mohou jen, když budou mít vypracovanou postavu do plavek? Vaše tělo je na plavkovou sezónu připraveno teď hned." Je zajímavé, že s touto myšlenkou přichází právě dcera Davida Hasselhoffa, protože jeho nejznámější seriál Pobřežní hlídka byl přehlídkou stereotypů a tradičních standardů krásy. Modelka ale říká, že v tom nevidí problém, u jejího otce šlo o fiktivní seriál, její příběh je reálný. Otec ji prý v její kariéře maximálně podporuje: "Můj otec mi řekl, že je na mě velmi pyšný. Být první modelkou s plnými křivkami na obálce německého Playboye, to mi otevírá mnohá dveře. On mě ve vše podporuje a říká, že je to skvělý posun vpřed," uzavírá Hayley Hasselhoff.

PLAY05001.jpg

Aktuální číslo německé mutace magazínu Playboy. Foto: Playboy.de

Titulní foto: Profimedia.czDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM