Ranní klub /
Celý playlist
Ostatní

Dav šílel z Pamely Anderson: V roli Roxie v muzikálu Chicago se ukázala ve svůdném negližé

Redakce
Pamela Anderson ve svých 54 letech září v roli Roxie Hart na Brodwayi. Za své taneční a gymnastické kreace si vysloužila potlesk vestoje. Diváky oslnily i její svůdné kostýmy, předvedla se například v černém negližé. Podívejte se, jak to bývalé hvězdě Pobřežní hlídky slušelo.
15. 04. 2022

Pamela Anderson v roli Roxie v muzikálu Chicago

Herečka Pamela Anderson se proslavila v devadesátých letech rolí atraktivní plavčice CJ Parker. Tehdy se stala nejen známou ve světě šoubyznysu, ale také sexsymbolem své doby. To, že je i v 54 letech stále neuvěřitelně krásná a přitažlivá, ukázala v rámci jejího vystoupení v roli Roxie Hart v muzikálu Chicago, kde ji diváci mohli vidět jen v sexy černém negližé. A co víc, věděli jste, že Pamela Anderson i skvěle zpívá a tančí? Všem ukázala, že je všestranně talentovaná. Diváci ji vítali takovým potleskem, kterého se jen tak někomu nedostane. Dav z Pamely šílel. Za 25 let, kdy se muzikál na Broadwayi hraje, se jen málokdo může pyšnit takovým aplausem.

Rihanna debutuje v žebříčku Forbes, je nejbohatší hudebnicí

Zpěvačku přišli podpořit i její synové – Dylan Jagger Lee a Brandon Thomas. Diváci, kteří měli možnost muzikál zhlédnout, se shodují, že Pamela Anderson v roli skutečně zářila. Zahrála si chladnokrevnou vražedkyni Roxie Hart, která zavraždí svého milence a stane se miláčkem bulváru v momentě, kdy se všem snaží namluvit, že je nevinná a manžela zabila v sebeobraně. Producenti Fran a Barry Weisslerovi jsou známí tím, že do hlavních rolí obsazují skutečné hvězdy, v minulosti, ale ještě nikdo si snad nezískal tolik pozornosti jako bývalá hvězda Pobřežní hlídky. Pamela Anderson byla dle diváků v roli Roxie také vtipná a zábavná, dařilo se jí publikum rozesmívat. Poradila si i se zpěvem, s přehledem zvládla písně jako Funny Honey, Roxie či Me and My Baby. Za své taneční a gymnastické výkony včetně přemetu si vysloužila potlesk vestoje.

Neuvěřitelné štěstí: Jak byly objeveny Charlize Theron nebo Pamela Anderson?

Jaká doopravdy je, se dozvíte v dokumentu

Pamela Anderson nepřestává překvapovat. To, jaká doopravdy je, chce divákům sdělit v dokumentárním pořadu, který produkuje Netflix. Ten je reakcí na nově vzniklý britský seriál Pam & Tommy, který pojednává o jejím turbulentním vztahu s otcem jejích synů, Tommym Lee. Pár se vzal po pouhých čtyřech dnech známosti a jejich manželství vydrželo pouhé tři roky. V devadesátých letech patřily mezi nejznámější páry světa. Přední stránky časopisů plnily jejich skandály, včetně toho, kdy unikla nahrávka jejich sexu na dovolené. Pamelu hraje v seriálu mladá nadějná herečka Lily James, Tommyho Lee ztvárnil Sebastian Stan, kterého lidé znají především z marvelovských filmů.

Tato herečka má hrát Pamelu Anderson: Maskéři odvedli dobrou práci

Na natáčení tohoto seriálu se Pamela Anderson ani Tommy Lee nepodíleli. Oba dva se na něj dle svých slov ani nehodlají dívat. Pamela Anderson se na základě vzniku tohoto seriálu rozhodla odvyprávět svoji verzi příběhu, a tak se brzy můžeme těšit na dokument o jejím životě z dílny Netflixu. Ve filmu se herečka bude ohlížet zpátky do minulosti a rekapitulovat události z osobního i profesního života. "Můj život. Tisíc nedokonalostí. Milion nedorozumění. Hříšný, divoký a ztracený. Nic, co by se dalo splnit. Mohu tě jen překvapit. Ne oběť, ale přeživší. Naživu, abych mohl vyprávět skutečný příběh," píše se o dokumentu.

Kam dál? Hnízdečko lásky Bena Afflecka a Jennifer Lopez: Nahlédněte do jejich nového sídla


Zdroje: NY Post, Variety

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM