Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Daniel Stern, Mokrý bandita ze Sám doma, prodává ranč. Nahlédněte do milionového sídla, ve kterém dominuje bílá barva

Redakce
"Harry jdu do baráku" – to je zřejmě nejslavnější věta, kterou kdy herec Daniel Stern vyslovil. Nyní máte šanci nahlédnout do jeho sídla, které se rozhodl prodat na 15 milionů dolarů, což je v přepočtu 336 milionů korun.
25. 04. 2022

Začátkem 90. let Daniel Stern koupil nemovitost za něco málo přes 1 milion dolarů. Toto klidné sídlo ve stylu ranče v exkluzivní části Point Dume v Malibu je nyní na prodej. Herec a zkušený scenárista – možná nejlépe známý svým ztvárněním potácejícího se zloděje Marva Murchinse v prvních dvou filmech Sám doma – poprvé po třech dekádách své dlouhodobé sídlo uvádí na trh a žádá necelých 15 milionů dolarů.

DanielSternHouse_MB13.jpg

Kam dál? Nahlédněte do domu Willa Smithe, na který si většina z nás nevydělá ani za několik životů

Dům, který působí normálně

Dům, zasazený za branami na konci slepé ulice, na odlehlém téměř dvouakrovém pozemku plném vzrostlých stromů a zahrad, je v seznamu označován jako "jedno z nejlépe střežených míst Malibu". Původně je nemovitost postavená v roce 1959, ale v průběhu let byla několikrát renovována.

DanielSternHouse_MB1-1.jpg

Luxusní dům má pět ložnic a stejný počet koupelen na 4 325 čtverečních stopách jednoúrovňového obytného prostoru s podlahami z tvrdého dřeva a klenutými dřevěnými trámovými stropy.

DanielSternHouse_MB14.jpg

Co jste možná nevěděli

Sternova průlomová role přišla po boku Dennise Quaida ve filmu Breaking Away z konce 70. let. Rodák z Marylandu pokračoval v dosahování kasovního úspěchu ve franšíze Sám doma; ale dnes, ve svých 64 letech, je pravděpodobně uznávanější za to, že v 90. letech pomáhal založit klub chlapců a dívek v Malibu, a také jako umělec,  jehož bronzové sochy jsou vystaveny v SoCal. Je také otcem senátora státu Kalifornie Henryho Sterna.

Čtěte také: Rihanna debutuje v žebříčku Forbes, je nejbohatší hudebnicí


Foto: Profimedia, John Parker/ People
Zdroj: Insider, InStyleDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM