Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
Ostatní

Christina Aguilera oslavila 41. narozeniny: Fanoušky potěšila fotkami, na kterých pózuje nahoře bez

Redakce
Zpěvačka Christina Aguilera nedávno oslavila 41. narozeniny. Fanoušky potěšila fotografiemi, na kterých pózuje nahoře bez. Vypadá naprosto úchvatně, snad ještě lépe než v době, kdy rozjížděla svou kariéru. Čemu se dnes věnuje a proč se nežene do svatby?
21. 12. 2021

Christina Aguilera oslavila 41. narozeniny

Christina Aguilera dne 18. prosince 2021 oslavila své 41. narozeniny. Populární zpěvačka a maminka dvou dětí vypadá na svůj věk naprosto úchvatně, jak se fanoušci mohou sami přesvědčit, když se podívají na její nejnovější fotografie, na kterých pózuje nahoře bez. Ty zveřejnila na svém Instagramu s popiskem „XTINA XLI“, popisek odkazuje na její přezdívku a věk. Na sobě má pouze černé kožené rukavice se šněrováním a stylové brýle. Fotky nepůsobí vulgárně, jelikož jí poprsí zakrývají její dlouhé blond vlasy, k této barvě se před časem zpěvačka opět vrátila.

Celebrity s anomáliemi vzhledu, které je činí výjimečnými

Sekci komentářů okamžitě zaplavila přání k narozeninám. Řada fanoušků také v komentářích obdivuje její krásné tělo. „Chtěla bych ve 41 letech vypadat jako ty,“ píše například jedna fanynka zpěvačky. Není to poprvé, co se zpěvačka ukázala nahoře bez. Na obalu svého alba Stripped už v roce 2002 zapózovala polonahá s vlasy zakrývajícími prsa. Do tohoto looku se posléze stylizovala před 3 měsíci. Na fotkách vypadá snad ještě lépe než zamlada.

Pracuje na novém albu a jako porotkyni ji můžete vídat ve dvou soutěžích

Poslední dobou o Christině Aguileře není tolik slyšet jako kdysi. Proslavila se na přelomu tisíciletí, kdy její album Christina Aguilera slavilo úspěch u diváků i kritiků. V roce 2000 získala svou první cenu Grammy. Další dostala za album Stripped z roku 2002. Tehdy byla kontroverzní osobností kvůli své dle některých „sexuálně provokativní“ image. Velký skandál se odehrál v roce 2004, kdy se v rámci vystoupení na cenách MTV začala Christina Aguilera líbat se zpěvačkou Madonnou. Největší slávy se jí dostalo v roce 2006, kdy se její album Back to Basics dostalo na první příčku ve třinácti zemích světa.

Poté ovšem její hvězda pohasla, dnes o zpěvačce není tolik slyšet. Přitom je stále velmi zaneprázdněná. V rozhovoru pro web Today přiznala, že v létě musela svůj program podřídit práci. S rodinu stihli alespoň menší rodinný výlet, ale pak se opět musela zpěvačka naplno pustit do práce. Chystá totiž hned dvě nová alba. Jedno by mělo být v angličtině a druhé ve španělštině. Také již plánuje novou koncertní šňůru. Řada diváků ji zná jako porotkyni pěvecké soutěže Voice, ale nedávno přijala nabídku účinkovat i v další soutěži. Zasedne v porotě neobvyklé soutěže SweetBEATs, ve které mají lidé možnost skládat melodie za pomoci tónů, které reprezentují cukrovinky. Vítěz soutěže od Christiny Aguilery obdrží profesionální poradenství.

Slavní muži, kteří opustili rodinu kvůli milence

Se svatbou nespěchá

Co se týče jejího soukromého života, Christina Aguilera je momentálně rozvedená. S bývalým manželem Jordanem Bratmanem má syna Maxe. Jejím současným partnerem je kytarista Matt Rutler. Pár se zasnoubil již v roce 2014, ale ke svatbě zatím prý nedošlo, i když se objevily spekulace o tajně uzavřeném sňatku, které však nikdy nebyly potvrzeny. Se snoubencem má dceru Summer Rain. Na svatbu prý nespěchá, jelikož má teď hodně práce, která nepočká. Navíc prý „papír“ na lásku nepotřebují. „Naše láska je dostatečně pevná, nepotřebujeme svatbu, abychom dokázali naši lásku a oddanost. Zatím si užíváme naši dceru, rodinu a práci,“ tvrdí Christina Aguilera.
Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: Page Six, Osobnosti.cz, Today, People

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM