Saturday Night Fever /
Celý playlist
Ostatní

Jak celebrity přitahují pozornost médií: Papírový sáček přes hlavu, postřelená snoubenka, holá hlava

Redakce
Některé celebrity se snaží svým šokujícím chováním přitáhnout pozornost médií, některé jsou prostě takové a podivné chování je jejich přirozeností. Když přemýšlíte o bláznivých celebritách, určitě se vám vybaví pár jmen. Podívejte se, jestli níže nějaké z nich naleznete!
02. 12. 2021

Amanda Bynes

Amanda Bynes se narodila 3. dubna roku 1986 v Kalifornii v USA. O herectví se začala zajímat už v pouhých třech letech a její rodina tehdy tušila, že se z malé Amandy stane jednou hvězda. Tak se také stalo a po jejím debutu v seriálu All That z roku 1996 získala o tři roky později Amanda vlastní show "The Amanda Show". Popularitu si získala také díky teenagerským filmům, jedním z nich byl například Co ta holka chce z roku 2003. Všechno začalo jít s Amandou z kopce, když ohlásila svůj odchod z hereckého světa. Podílela se na několika útocích a tvrdila, že ji napadl policista, což dokonce tweetovala tehdejšímu americkému prezidentovi Obamovi v naději, že jí pomůže. Kromě toho začala přidávat na sociální sítě dost bizarní věci, drasticky změnila svůj vzhled, nechala si udělat piercing tváří a experimentovala s barvou vlasů.

Halle Berry přiznala, jaký nejnestydatější návrh dostala: Odmítla s tím, že praktika patří do filmů pro dospělé

Charlie Sheen

Charlie Sheen se narodil 3. září roku 1965 v New Yorku v USA. Hvězda seriálu Dva a půl chlapa byl zasnoubený s Kelly Preston. Pár se však rozešel krátce poté, co byla Kelly údajně nešťastnou náhodou postřelena Charlieho revolverem, který měl omylem vystřelit poté, co Kelly odhodila na zem džíny, ve kterých se nacházel. Kolem incidentu však dodnes panuje řada otázek. Kromě toho měl Charlie extrémní závislost na kokainu a nejspíš i dalších drogách a za prostitutky v roce 2013 utratil údajně 1,6 milionu dolarů. V roce 2015 pak veřejně přiznal, že je HIV pozitivní.

Čtěte také: Valeria Lukyanova: Lidská panenka s prázdným pohledem

Britney Spears

Britney Spears se narodila dne 2. prosince roku 1981 v Mississippi v USA. Určitě si vzpomenete na rok 2007, kdy média zaplavila fotografie Britney s vyholenou hlavou. Mnozí si tenkrát mysleli, že je to velmi zvláštní způsob, jak upoutat pozornost poté, co ztratila péči o svého syna, ale ve skutečnosti šlo pravděpodobně o psychické zhroucení, kterému napomohla bipolární porucha, která byla Britney po hospitalizaci diagnostikována. Britney se však dala opět dohromady!

Modelka promluvila o pravidlech i praktikách ve vile Playboy

Shia LaBeouf

Shia LaBeouf se narodil 11. června roku 1986 v Kalifornii v USA. Tento mladý herec je známý svým výstředním chováním již delší dobu. Na večerní projekci filmu Nymfomanka, ve kterém sám hrál, se objevil s papírovým sáčkem na hlavě s nápisem "Už nejsem slavný". Kromě toho je tak zapálený pro svoje role, že v minulosti neváhal například vytrhnout si kvůli roli zub, nebo se několik týdnů nemýt. Má také dost osobitá motivační videa na YouTube.

Psali jsme: Herci, kteří byli ochotni zajít kvůli roli do extrémů

Andy Dick

Andy Dick se narodil 21. prosince roku 1965 v Jižní Karolíně v USA. Tento americký komik, herec a zpěvák se ukázal být dost kontroverzní. Na veřejnosti měl osahávat několik žen a aby toho nebylo málo, během jedné ze svých show si měl třít genitálie o obličej jednoho člena publika. Kromě toho byl několikrát zatčen kvůli opilosti či drogám.

Kam dál? Z vězně, který se díky policejní fotografii stal modelem, je milionář
Úvodní foto: Profimedia
Zdroj:
NY Post, People

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM