Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Celebrity, které se během pěti let změnily k nepoznání. Jak dnes vypadá Gwen Stefani nebo Kristen Stewart?

Redakce
Nejen obyčejní lidé, ale také celebrity, se musí smířit s tím, že stárnou a jejich vzhled se mění. Některé z nich se ale možná právě proto uchylují ještě k radikálnějším změnám vizáže, kterými chtějí zabránit známkám přibývajícího věku nebo se prostě jimi snaží ozvláštnit svůj vzhled. Tak jako tak, některé slavné osobnosti jsou nyní z těchto důvodů téměř k nepoznání. A právě to se povedlo následujícím celebritám. Některým o něco lépe, jiné si zase mohly ponechat původní vizáž. Jaké jsou nejvíc šokující proměny celebrit během uplynulých pěti let?
25. 01. 2022

Jak teď vypadá Adele, Kristen Stewart, Ashley Tisdale nebo Lady Gaga? Některé změnily pouze barvu vlasů, jiné také sestřih, někdo podstatně zhubnul, jiné star zase dospěly a nabraly na eleganci. A kdo ze slavných prošel největší proměnou? Možná, že byste je ani nepoznaly. Přesvědčte se sami. Zde je výběr těch nejvýraznějších proměn slavných celebrit z poslední doby.

Je jejich pohádkový život jen náhoda? Tyhle celebrity se až nápadně podobají animovaným postavám Disneyho filmů

Ashley Tisdale

K nepoznání se během uplynulých pěti let změnila třeba Ashley Tisdale. Ta se netají tím, že dříve v minulosti prodělala plastiku nosu. Nyní si ale navíc změnila i barvu svých typicky světlých blond vlasů na tmavě hnědou. Navíc se také poměrně nedávno stala maminkou dcery, které dala jméno Jupiter.

Ashley Tisdale

Zdroj: Ashley Tisdale Official Instagram

Sarah Hyland z Moderní rodinky

Velkou změnou svého vzhledu prošla v poslední době také Sarah Hyland z oblíbeného televizního seriálu Moderní rodinka. Má tmavě červené kratší vlasy, oproti dřívějšku nosí také elegantnější líčení. Posuďte sami, poznali byste ji?

265288590_1160572884474677_9007497052694783984_n.jpg

Zdroj: Sarah Hyland Official Instagram

Lady Gaga

Z dříve extravagantní a výrazné zpěvačky Lady Gaga se stala opravdová elegantní dáma. Všichni si jistě pamatují její pódiové excesy, kdy vystupovala oblečená pouze v kožešinách, bizarních kostýmech či syrovém mase. Zdá se ale, že toto bouřlivé období už má slavná zpěvačka za sebou. Před nedávnem totiž dokonale proměnila svou vizáž, která je nyní více ženská a méně karnevalová a extravagantní.

Lady Gaga

Zdroj: Lady Gaga official instagram

Kristen Stewart

Podobně jako její slavné kolegyně, také Kristen Stewart z oblíbené ságy o upírech prošla zásadní změnou svého vzhledu. Zatímco v roce 2020 vyzkoušela krátký a klučičí promelírovaný sestřih, v roce 2021 se rozhodla ještě pro razantnější změnu. Vlasy si sice nechala opět dorůst, změnila ovšem jejich barvu – nyní se oblíbená herečka pyšní výrazně zářivým a zrzavým účesem.

Kristen Stewart

Zdroj: Kristen Stewart Official Instagram

Adele

Jednou z asi nejnáročnějších a nejzásadnějších proměn vůbec prošla poslední dobou zpěvačka Adele. Většina fanoušků si ji totiž do nedávna pamatovala jako korpulentní krásku se silným a nezaměnitelným charismatickým hlasem. Zatímco typický a výrazný hlas zpěvačce naštěstí zůstal, její postava se zcela změnila. Zpěvačka totiž razantně zhubnula neuvěřitelných 45 kilogramů. No řekněte sami, pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, najdete lepší vzor než právě tuto silnou zpěvačku?

Adele

Zdroj: Adele Official Instagram

Dávají zabrat režisérům i fanouškům. Jaké hvězdy potkat nechcete?

Gwen Stefani

Také slavná zpěvačka Gwen Stefani prošla v uplynulých pěti letech velkou změnou vzhledu. Nechala si totiž narůst vlasy a namísto vyfoukaného mikáda po ramena teď nosí velice dlouhou kštici, která zpěvačce sahá až po pas. Často ji ale nosí sepnutou do ikonického culíku, ve kterém délka a lesk jejích vlasů ještě více vynikne. Navíc zpěvačce tento účes také značně ubírá léta, takže vypadá mladší. Co myslíte?

Gwen Stefani

Zdroj: Gwen Stefani Official Instagram,
Úvodní foto: ProfimediaDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM