Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Celebrity, které litují plastických operací: Posuďte sami, nevypadaly předtím lépe?

Redakce
Plastická operace může člověku zvýšit sebevědomí, ale ne vždy tomu tak je. Tyto celebrity litují, že v minulosti zákrok podstoupily. Některým to sebralo šanci na skvělou kariéru, jiní si uvědomili, jak je to nepřirozené. Kdo ze slavných hvězd by nejradši vrátil čas a nic na sobě neměnil?
22. 06. 2021

Courteney Cox dnes už touží po přirozenosti

Seriálová Monika z Přátel nyní lituje toho, že si kdy nechala píchnout botox. V rozhovoru pro New Beauty se svěřila s tím, že by se ráda vrátila k přirozenějšímu vzhledu. Dnes všechny varuje, že botox je zrádný, změna probíhá kousek po kousku a najednou si uvědomíte, že vypadáte jako jiný člověk. Courteney Cox si to prý sama neuvědomila, "probrala se", až když ji na to upozornil kamarád. Poté se rozhodla tento proces zvrátit. "Nechala jsem si rozpustit všechny výplně. Jsem tak přirozená, jak jen mohu být. Cítím se lépe, protože vypadám jako já. Myslím, že teď vypadám spíše jako ten člověk, kterým jsem bývala. Doufám, že ano," řekla herečka v rozhovoru. Zároveň dodala, že neví, co přinese budoucnost, ale chtěla by zůstat přirozená.

courtneycox.jpg

Foto: Profimedia

Tori Spelling kvůli plastice prsou nemohla kojit

Bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 je pověstná množstvím úprav, které si nechala udělat. První plastiku podstoupila v 16 letech, kdy si nechala zmenšit a upravit tvar nosu. Herečka odmítá, že by měla další úpravy, ale hovoří se i o zmenšení čelisti a botoxu. Faktem je, že za ta léta se její vzhled drasticky změnil. Tori Spelling se v interview Good Morning America svěřila s tím, že lituje plastiky prsou. "Prsa jsem si nechala udělat ve 20 letech. Kdybych bývala věděla, že to může ovlivnit tvorbu mateřského mléka, nikdy bych si je nenechala udělat," prohlásila herečka. Silikony ji potrápily i v roce 2014, kdy se jejich tvar nelichotivě změnil. O jejích silikonech se mluví jako o příkladu nepovedené plastické operace.

Tori.jpg

Foto: Profimedia

Plastika nosu zničila Jennifer Grey hereckou kariéru

Jennifer Grey zazářila ve snímku Hříšný tanec jako Frances Houseman, přezdívaná Baby. Film ji proslavil a okamžitě se zařadila mezi jedny z největších hvězd té doby. Avšak udělala zásadní chybu, která ji "zahnala do kouta". Lidé si ji pamatovali jako kudrnatou krásku s výrazným nosem, ale Jennifer Grey toužila po změně, a tak podstoupila plastiku nosu, kterou dnes nazývá "pekelnou". Sice se operace vyvedla a nosánek měla menší, ale její obličej zcela ztratil svůj charakteristický rys a už zkrátka nevypadala jako Baby z Hříšného tance, byl z ní někdo úplně jiný. "Na operační sál jsem šla jako celebrita a vyšla jsem jako anonym," říká o zákroku Jennifer Grey pro noviny The Mirror. Dokonce ji prý nepoznali ani vlastní přátelé. Kvůli tomu údajně přišla i o nabídky na filmové role a po čase se na ní úplně zapomnělo. "Vždy budu ta kdysi známá herečka, kterou nikdo nepoznává kvůli plastice nosu," uzavírá Jennifer Grey.

Jennifer Grey.jpg

Foto: Profimedia

Victoria Beckham si silikony nakonec nechala vyjmout

Módní návrhářka a bývalá členka legendární skupiny Spice Girls veřejně přiznala, že lituje toho, že kdy podstoupila zvětšení prsou. V roce 1999 si nechala své jedničky zvětšit na čtyřky. Zpětně přiznává, že zákrok podstoupila, protože se cítila nejistá sama sebou. Když se jí novináři ptali, co by vzkázala jejímu osmnáctiletému já, Victoria Beckham odpověděla: "Asi bych měla říct nedej si udělat prsa. Celé ty roky jsem to hloupě popírala. Znamení nejistoty. Buď ráda za to, co máš." V roce 2014 přiznala, že si silikony nechala odstranit a dodala, že je jí jen líto, že to tajila, měla je prý raději výhodně prodat.

Victoria Beckham.jpg

Foto: ProfimediaDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM