Expres Drive /
Celý playlist
Ostatní

Celebrity, které byly krásné už jako děti: Angelina Jolie bývala roztomilou blondýnkou, Ashton Kutcher měl nevinný kukuč

Redakce
Někdy z ošklivého káčátka vyroste překrásná labuť, ale jsou také celebrity, které byly krásné už v dětství a dnes patří dle různých žebříčků mezi nejatraktivnější lidi na planetě. Příkladem může být například Angelina Jolie či Ashton Kutcher. Podívejte se na slavné osobnosti, které byly jako malé neuvěřitelně roztomilé.
11. 03. 2022

Angelina Jolie

Angelina Jolie se narodila 4. června 1975. Pochází z herecké rodiny, její otec Jon Voight je dokonce držitelem Oscara, matka Marcheline Bertrand se kromě hraní věnovala také humanitárním aktivitám. Už od malička byla k herectví vedena. Již před nástupem na střední školu navštěvovala divadelní a herecké kurzy. Také se kromě hraní věnovala také modelingu. Ačkoliv sama na své kariéře začala pracovat v útlém věku, to samé pro své děti nechce. Když byla v minulosti tázána, zda půjdou její děti ve šlépějích svých slavných rodičů, odpověděla: „Doufám, že ne. Vždycky jsme si říkali, že když už by z nich měli být herci, tak až poté, co se budou věnovat něčemu jinému.“

Z hnědé na blond: Co byste měli vědět před tím, než se necháte odbarvit?

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio je jedna z předních světových supermodelek. Narodila se 11. dubna 1981. Její rodiče provozovali čerpací stanici. Málokdo o této topmodelce ví, že má italské, polské a portugalské předky. Většina lidí si ji vybaví z přehlídek spodního prádla značky Victoria's Secret. Na své kariéře modelky začala pracovat už ve 12 letech, kdy se zapsala do kurzů modelingu, kde se učila pózovat a chodit po přehlídkovém mole. Zúčastnila se prestižní soutěže Elite Model Look určené pro začínající modelky, podařilo se jí v rámci Brazílie dostat do TOP 20.

Ashton Kutcher

Americký herec Ashton Kutcher se narodil 7. února 1978. Má sestru Taushu a bratra (dvojče), který prodělal dětskou mozkovou obrnu. Už na škola Ashtona Kutchera lákalo herecký, zapsal se proto do divadelních kroužků a zdokonaloval se. Nicméně jeho dětství nebylo tak šťastné, jak by se možná mohlo zdát. Když bylo Ashtonovi 13 let, pokusil se spáchat sebevraždu skokem z nemocničního balkonu. Naštěstí si jej všiml otec, který mu v tom zabránil. V pubertě měl problémy s chováním. Když se rodiče rozváděli, pokusil se ukrást peníze ve školní budově, aby pokryl náklady na bratrovu léčbu. Kvůli tomu, že jeho dvojče trápilo nemocné srdce, toužil po tom, že mu pomůže tyto zdravotní potíže překonat. Málokdo ví, že studoval biochemické inženýrství. Osud tomu ale chtěl jinak, a když přišla nabídka na modeling, neodmítl ji. Posléze se dostal k herectví.

Nejmladší dcera Steva Jobse vyrostla do krásy: Nyní dobývá přehlídková mola

Bar Refaeli

Bar Refaeli se narodila 4. června 1985 v Izraeli. Do světa modelingu vstoupila neuvěřitelně brzo – už v 8 měsících věku se objevila v reklamě. Zásluhu na tom jistě měla její maminka, která se před mateřstvím věnovala modelingu. V dětství však Bar Rafaeli kariéru v modelingu přerušila kvůli rovnátkům. Do světa modelingu se vrátila v 15 letech. Přelomový pro ni byl rok 2000, kdy vyhrála soutěž krásy v Izraeli, a obdržela titul Modelka roku. To jí otevřelo mnohá dveře, včetně účinkování v reklamě. Nejvíce je asi známá jako jeden z andílků značky Victoria's Secret.

Zdroje informací: Britannica, CheatSheet, The Famous People

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM