Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Angelina Jolie na lovu: Ve hře je exmanžel i zpěvák Weeknd

Redakce
Angelina Jolie se netají tím, že na své partnery klade vysoké nároky. Je si dobře vědoma toho, že si může vybírat, a to také dělá. V současnosti se o její přízeň prý uchází hned dva muži, kterému z nich dá slavná herečka přednost? A co její exmanžel Brad Pitt, randí s někým i on?
07. 07. 2021


Stará láska nerezaví

Angelina Jolie (46) po bolestném rozvodu s Bradem Pittem (57) rozhodně neztrácí čas. Zajímá se o ni hned několik mužů. Dvanáctého června ji paparazzi vyfotografovali, jak přijíždí na návštěvu do bytu svého bývalého manžela Jonny Lee Millera (48). Sebou měla pouze kabelku a láhev dobrého vína, dorazila sama bez doprovodu svých bodyguardů. V minulosti spolu pár prožil lásku jako z románu. Zahráli si spolu v roce 1995 ve filmu Nebezpečná síť. Tehdy mezi nimi přeskočila jiskra. Bláznivě se do sebe zamilovali a rok na to se vzali. Jejich rychlá svatba byla pro novináře senzací a brzy vyšly na povrch celkem bizarní věci. Angelina Jolie měla na svatbě skutečně netradiční úbor, bílou košili, kterou si od něj půjčila, na které bylo její vlastní krví napsané hercovo jméno. Jak rychle se však dali dohromady, tak rychle se zase rozešli. Manželství byl konec v roce 1997, kdy je rozdělila jejich náročná práce a vzdálenost, oficiálně je soud rozvedl v roce 1999. Ani jeden z nich se zatím nechce do médií vyjadřovat, ale zdroj magazínu Page Six uvedl, že Angelina Jolie o Jonnym vždy mluvila velmi laskavě a nyní jej dokonce seznámila se svými dětmi.

Jolie Miller profimedia-0093903777.jpg

Angelina a Jonny ve filmu Nebezpečná síť. Foto: Profimedia

Romantická večeře se zpěvákem Weekndem

Dalším mužem, který se o Angelinu Jolie zajímá, je kanadský zpěvák Weeknd (31), který je výrazně mladší než ona. Společně byli viděni v luxusní italské restauraci, kde prý strávili na jídle několik hodin. Poté odešli odděleně, aby je novináři nefotografovali spolu. Angelina Jolie měla na sobě hedvábné sexy šaty a ležérní trenčkot. Zpěvák Weeknd se na večeři příliš nevyparádil, na sobě měl obyčejné černé tričko, džíny a džínovou bundu. Těžko říct, zda se skutečně jednalo o rande, zdroj blízký magazínu Page Six uvedl, že se domnívá, že skutečným důvodem setkání byly pracovní záležitosti, protože se momentálně Weeknd snaží prosadit ve filmovém průmyslu, produkuje vlastní seriál, ve kterém i hraje. Je ale pravdou, že slavný zpěvák má slabost pro ženy z řad celebrit. V minulosti chodil rok s modelkou Bellou Hadid (24) a poté také randil se Selenou Gomez (28). Angelina Jolie je sama už delší dobu. Herečka přiznává, že tomu tak je, protože má na muže vysoké nároky.


S kým nyní randí Brad Pitt?

Šuškanda se nevyhýbá ani bývalému manželovi Angeliny Jolie, Bradu Pittovi. Ten byl naposledy spojován s krásnou zpěvačkou Androu Day (36). Údajně to mezi nimi mělo jiskřit na letošních Oscarech a měli si vyměnit čísla. Zpěvačka Andra Day to však popírá, tvrdí, že se ti dva nikdy ani nepotkali a celý příběh považuje za smyšlenou fámu. Dodala, že je pouze jeho velkou fanynkou, herec je podle ní velmi talentovaný a úžasný. Poslední oficiální vztah měl Brad Pitt s německou modelkou Nicole Poturalski (28), která je stejný typ jako Angelina Jolie – tmavovlasá kráska s uhrančivýma zelenýma očima. Herec ji sbalil v restauraci, kterou vlastní její manžel, ale jelikož prý mají "otevřené manželství", tak románku nic nebránilo. V říjnu 2020 však pár oznámil definitivní rozchod.

Titulní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM