Ostatní

Pět nejkrásnějších žen na světě v roce 2021

Redakce
Ročně vychází hned několik žebříčků, které podle různých kritérií volí ty nejkrásnější lidi na planetě, kteří určují trendy nejen v kráse, ale i módě. Žebříček zveřejnění v thesecondangle.com vybral nejkrásnější pětici žen, které hodnotil pouze podle aktuálních trendů krásy. Zde jsou jejich výsledky.
02. 07. 2021

Margot Robbie

Margot Robbie je australská herečka a producentka. Získala nominace na dva Oscary, dvě ceny Zlatý glóbus a pět cen BAFTA. V roce 2017 ji časopis Time označil za jednu ze 100 nejpřesvědčivějších osobností planety a v roce 2019 se ve Forbes umístila vysoko mezi nejlépe placenými umělci na světě.

profimedia-0460239363.jpg

Foto: Profimedia

Televizní hvězdy 90. let: Kam se poděly, jak dnes vypadají a čemu se věnují?

Adriana Lima

Adriana Lima se v polovině roku 2012 významně proslavila, když se objevila ve dvou reklamách na Super Bowlu, který sleduje celý svět. Lima je v zásadě známá díky značce Victoria's Secret, jelikož je jedním z "andílků" na jejich přehlídkách. Věrná katolička v březnu 2012 uvedla, že očekává svého druhého potomka se svým manželem, srbským hráčem fotbalu Markem Jaricem.

profimedia-0307959858.jpg

Foto: Profimedia

Bella Hadid

Bella Hadid je sama o sobě značkou. Prošla se jako modelka pro Balmain, Tom Ford, Givenchy nebo Chanel. Ačkoli si ke své kráse dopomohla chirurgickými zákroky, díky své smlouvě se značkou Dior, se stala jednou z žen, která je považována za chodící dokonalost.

bella hadid.jpg

Foto: Profimedia

Celebrity, které litují plastických operací: Posuďte sami, nevypadaly předtím lépe?

Beyonce

Číslo dva nás nijak nepřekvapuje. Beyonce je jasným důkazem, že nemusíte mít míry 90, 60, 90, abyste oslnili celý svět. Stala se jednou z nejúspěšnějších a nejznámějších zpěvaček této doby. Má za sebou více než 75 milionů prodaných desek a ceny jako Billboard Awards, Zlatý glób nebo Grammy Awards.

profimedia-0158735412.jpg

Foto: Profimedia

Emilia Clarke

Tato britská herečka je na prvním místě trochu překvapením. Její nejznámější role je postava "matky draků" Daenerys v seriálu Hra o trůny, za kterou získala nominace na Ceny Emmy. Málokdo ví, že soundtrack k tomuto úspěšnému seriálu se natáčel v Praze a kromě mnoha dalších ocenění se těší tento seriál jednomu speciálnímu prvenství: Jeho sedmá řada je nejvíce nelegálně stahovaným seriálem. Bylo zaznamenáno přes miliardu nelegálních stažení či zhlédnutí.

profimedia-0496092126.jpg

Foto: Profimedia
Úvodní foto: ProfimediaDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM