Večerní show
Radek Honc, Vladimír Pavlík
Celý playlist
Poslouchat online
Večerní show /
Celý playlist
Mix

Prezident, Wolverine i Thor: Slavní muži, kterým to klape se starší partnerkou

Tereza Braunová
05. 07. 2022

Přemýšleli jste někdy nad tím, co může stát za rozhodností úspěšných mladých mužů? Nezřídka kdy bývá i jejich receptem na štěstí spokojený láskyplný vztah a partnerka, o kterou se mohou tihle džentlmenové opřít. A co teprve, když je žena díky svému vyššímu věku oproti partnerovi psychicky dostatečně vyrovnaná a zraje jako dobré víno? Tohle jsou muži, kteří se rozhodli pro vztah se starší partnerkou a evidentně jim to svědčí.

Francouzský prezident Emmanuel Macron, Nick Jonas či Chris Hemsworth. Tohle je jen menší výčet slavných mužů, kteří se věkového rozdílu mezi nimi a jejich partnerkou rozhodně nezalekli. Podívejte se, kdo další ze známých pánů ulovil starší partnerku.


Emmanuel Macron

Francouzský prezident Emmanuel Macron se věkových rozdílů rozhodně nebojí. Od jeho partnerky jej totiž dělí celá jedna generace. Zatímco francouzskému prezidentovi je 44 let, jeho manželce Brigitte 69. Dělí je od sebe bezmála 25 let. Již podruhé zvolený prezident vyženil rovnou tři dospělé děti, které považuje za svou rodinu. Nejstarší z potomků, Sébastien Auzière (47), je přitom dokonce starší než on. Jak se ale zdá, manželům jejich vztah i přes velký věkový rozdíl svědčí a takový věkový rozdíl by mezi nimi hádal jen málokdo.

Nick Jonas a Priyanka Chopra

Také mezi muzikantem Nickem Jonasem a jeho manželkou, herečkou Priyankou Chopra, kterou si vzal v roce 2018, je celkem výrazný věkový rozdíl deseti let. Nick Jonas je nejmladším členem a zároveň sourozencem z rodinné a velice známé kapely Jonas Brothers. Pár navíc před nedávnem přivítal svou první dceru s pomocí náhradní matky. Jejich dcera dostala jméno Malti Marie Chopra Jonas.

Hugh Jackman a Deborra Lee-Furness

Oblíbeného herce Hugha Jackmana dělí od jeho manželky Deborrou Lee-Furness 13 let. Pár se vzal v roce 1996 a tvoří jeden z nejstabilnějších párů světového showbyznysu. Manželé spolu mají dvě děti. Syna Oscara Maximiliana a dceru Avu Eliot.

Tim Kaulitz a Heidi Klum

Bývalá hvězda teenagerských srdcí, kytarista a občasný pianista německé kapely Tokio Hotel si také našel výrazně starší partnerku. A ne jenom tak někoho. Dal se totiž dohromady s o 16 let starší německou top modelkou Heidi Klum. Pár měl svatbu v roce 2019. Nutno podotknout, že tak velký věkový rozdíl mezi manželi by na první pohled hádal jen málokdo.

Heidi a Tom na letošních Oscarech. Foto: Profimedia

Gerard Piqué a Shakira

Ačkoliv to mezi Shakirou a jejím přesně na den o 10 let mladším partnerem aktuálně nevypadá vůbec růžově, dříve dvojice patřila mezi nejoblíbenější páry showbyznysu. Nejen, že mají Shakira a Gerard narozeniny přesně ve stejný den, ale navíc se k sobě tito dva podle mnohých fanoušků dokonale hodili. Hudebnice svému zajíčkovi stačila díky svému divokému temperamentu, navíc se stala díky němu sebevědomější. Totéž by se dalo říct i o jejím mladším partnerovi. Tomu však sebevědomí, jak se zdá, vyrostlo až moc. Nedávno totiž vyšla najevo jeho aféra s jinou ženou. A to se Shakiře, která má s fotbalistou a podnikatelem dva syny, pochopitelně nelíbilo.

Narodili se ve stejný den, jejich cesty se ale rozešly. Foto: Profimedia

Chris Hemsworth a Elsa Pataky

V roce 2010 se oblíbený herec australského původu Chris Hemsworth oženil s o sedm let starší partnerkou Elsou Pataky. Věkový rozdíl ale rozhodně nemá vliv na vášnivost ani plodnost páru. Manželka Chrise Hemswortha je totiž také herečka, takže se skvěle doplňují. Například neměla problém zaskočit jako dublérka ve filmu Thor na přetočení filmového vášnivého polibku se svým manželem, když herečka hlavní role Natalie Portman měla již jiné pracovní povinnosti. Dostala kostým i paruku slavnější kolegyně a nikdo z diváků nic nepoznal. Podle pozdějšího vyjádření Natalie Portman pro New York Daily News byl filmový polibek díky tomu mnohem vášnivější a celkovému vyznění milostné scény to jen pomohlo. Krátce poté navíc pár počal druhé dítě. U dvou potomků však nezůstalo a pár společně vychovává dokonce tři děti.

Zdroje: buzzfeed.com, tvovermind.com, businessinsider.com
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM