MidnightDrip /
Celý playlist
Mix

Umělec vytvořil koláže hvězd s jejich mladším já

Redakce
Žijí díky svým skladbám a filmům věčně, přesto na ně nezapomínáme ani dnes. Podívejte se, jak by vypadaly snímky ze situace, kdyby slavná celebrita potkala své mladší já. Co by si tak asi řekli, se můžete dnes jen domýšlet, ale aspoň můžete porovnat, jestli vypadá lépe jejich mladší nebo starší verze.
25. 05. 2022

Miley Cyrus

Než se z ní stala mezinárodní superstar, byla Miley obyčejná dívka ze střední školy. Pak ale získala hlavní roli v seriálu Hannah Montana a její sláva rostla raketovou rychlostí. Zatímco se stala idolem mladých dívek, snažila se zjistit svou vlastní identitu, což ji později přimělo k rebelii proti její image Hanny Montany. V roce 2013 tato rebelie vyvrcholila kontroverzním vystoupením na předávání cen MTV Video Music Awards 2013, které nechalo diváky v šoku. V současnosti se však již začíná Miley opět oblékat vhodněji a jako dáma.

Víte, že Miley je dcerou hvězdy county music? Jablka, která nepadla daleko od stromu

Madonna

Zatímco některé celebrity stárnou s grácií, některé se všemi různými prostředky snaží proces stárnutí zpomalit. Ačkoliv Madonna opravdu nevypadá na svých třiašedesát let, otázkou zůstává, zda to s úpravami svého obličeje trochu nepřehání. Ty zahrnují řadu botoxových injekcí, výplní atd.

Jak by celebrity vypadaly bez plastik? Madonna je k nepoznání, Demi Moore to bez úprav sluší více

Britney Spears

Pokud zrovna tato bývalá popová princezna nesdílí podivná videa na svém instagramovém účtu, vypadá na svůj věk velice dobře. Roky navíc jí na kráse rozhodně neubraly a stále z ní vyzařuje mladistvý duch. Po ztrátě miminka se nyní se svým současným partnerem pokouší o další vysněné miminko.

Britney Spears se opět svlékla: Podívejte se, jak jí to sluší nahé v tropickém ráji

David Bowie

Kdyby se tento zesnulý britský zpěvák potkal se svým mladším já, byla by to výrazná změna image. Zatímco během mládí se zpěvák nebál výrazného make-upu, bláznivých kostýmů a účesů, ve stáří se zpěvák oblékal elegantně a již přiměřeně ke svému věku. Co by asi řekla jeho mladší verze na jeho pozdější usedlejší image?

Z Davida Jonese Bowie: Jak slavní hudebníci přišli ke svým jménům

Adele

Populární britská zpěvačka Adele došla k výrazné proměně vzhledu poté, co se jí nejen kvůli stresu podařilo shodit neuvěřitelných 50 kilo! Štíhlou postavu si nyní udržuje a náležitě si ji užívá. Ačkoliv byla zpěvačka krásná i s kily navíc, nutno říct, že nyní vypadá zpěvačka naprosto famózně! Posuďte sami.

Morgan Freeman

Tento postarší herec s klidným výrazem rozhodně nepatří mezi celebrity, které plní média svým výstředním chováním či aférami. Tento čtyřiaosmdesátiletý držitel Oscara vypadá na svůj věk skutečně velice dobře! Jeho mladší verze by mu jeho věk nejspíš rozhodně nehádala

Dwayne Johnson

Tento herec je důkazem toho, že některým lidem roky navíc zkrátka sluší a zrají do krásy. Ve svých padesáti letech vypadá herec skvěle a udržuje si svou svalnatou postavu, díky kterým je často obsazován do rolí „drsňáků“.Úvodní obrázek: Profimedia
Zdroj:
Instagram

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM