Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
Mix

Romance mezi Miss Argentina a Miss Portoriko vyvrcholila svatbou: Svůj vztah krásky dlouho skrývaly

Avatar photo Eliana Moravcová
19. 11. 2022

Lásku můžete potkat i na místech, kde byste to nečekali. Své o tom ví dvě modelky, Mariana Varela a Fabiola Valentín, které reprezentovaly své země na soutěži krásy. Ačkoliv stály v soutěži proti sobě jako soupeřky, v osobním životě se z nich staly blízké přítelkyně, které se do sebe později zamilovaly. Svůj milostný vztah dlouho skrývaly před veřejností, proto zpráva o jejich svatbě zaskočila i jejich skalní fanoušky. 

Mariana Varela získala titul Miss Argentina v roce 2020, kdy jí bylo 24 let. V té době zrovna dokončovala bakalářské studium žurnalistiky a živila se modelingem. Někteří lidé na sociálních sítích její vítězství komentovali s nelibostí a s tím, že si modelka titul nezaslouží. Ta se však nenechala zastrašit a vzkázala jim své oblíbené motto: „Bez ohledu na veškerou kritiku je nutné nepřestávat se soustředit na to, za kolik stojíme.“ Fabiola Valentín studovala žurnalistiku a živila se jako modelka, tedy úplně stejně jako Mariana. Když získala titul Miss Portorika v roce 2020, bylo jí pouhých 21 let. Rok předtím se zúčastnila soutěže Miss Universe

Ze soupeřek milenkami

Cesty obou krásek se zkřížily na soutěži Miss Grand International 2020, která se konala v březnu roku 2021 v thajském Bangkoku. Obě ženy byly odhodlané obsadit co nejvyšší příčku. Obě ženy si vedly velmi dobře a dostaly se mezi desítku nejkrásnějších žen, bohužel se však ani jedna z nich nedostala mezi první pětici. Jejich cesta soutěží tak skončila přibližně ve stejnou dobu. V průběhu soutěže se však Fabiola a Mariana sblížily a dokonce na svých účtech na sociálních sítích zveřejňovaly společné fotografie, kde vystupovaly jako skvělé kamarádky. Už měsíc po skončení soutěže Mariana například zveřejnila jejich společnou fotografii s popiskem „Chybíš mi“. 

Svůj vztah tajily až do svatby

Krásky se po skončení soutěže nadále scházely a jezdily na společné dovolené. Fabiola pod jednu fotografii z dovolené napsala, že jedním z největších darů z celé soutěže bylo právě jejich přátelství. Svým fanouškům pak daly vědět, že se znovu sešly v prosinci roku 2021, když Fabiola zveřejnila video, na kterém se ženy šťastně shledávají se slzami v očích. 

Když se ženy rozhodly, že konečně oficiálně oznámí svůj vztah, jejich fanouškům spadla brada – ženy totiž oznámily rovnou jejich svatbu. K oznámení připojily sestřih videí, ze kterých je patrné, že spolu byly ve vztahu již dávno před oznámením svatby. Připojily také fotky zásnubních prstenů a fotografie ze svatby s popiskem: „Poté, co jsme se rozhodly zachovat náš vztah v soukromí, otevíráme vám naše dveře ve zvláštní den,“. Jejich odhalení se setkalo s nadšenými reakcemi a velkou vlnou gratulací. Nezbývá, než těmto kráskám popřát co nejvíce společného štěstí! 

Zdroje: conandaily.comindiatimes.com
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM