Mix

Láska, která nemá hranice: Tyhle páry nezastavila ani výrazná odlišnost

Avatar photo Eliana Moravcová
07. 03. 2023

Láska je námětem mnoha knih, filmů i seriálů, které denně lidé sledují a občas se dychtivě těší na jejich případné pokračování. Klasický stereotyp lásky však často vykresluje lásku mezi krásnou štíhlou ženou a silným svalnatým mužem. Často se tak stává, že někteří lidé jsou kvůli tomu přesvědčeni, že díky svému odlišnému vzhledu se jim nemůže v životě stát, že by potkali svoji osudovou lásku.

Naštěstí však existují páry, které dokazují, že láska nemá žádné hranice. 

Vkus si za peníze nekoupíte: Celebrity, které jsou častými terči módních kritiků, protože se neumějí oblékat

Karin Šnýdrová / 07. 03. 2023

Paulo Gabriel da Silva Barros a Katyucia Lie Hoshino

Tito dva pocházejí z Brazílie a jejich láska se dokonce dostala do Guinessovy knihy rekordů, jelikož dohromady měří pouhých 181,41 cm. Paulo měří pouhých 90,28 cm na výšku a Katyucia 91,13 cm. Poprvé se seznámili v roce 2006 prostřednictvím dnes již neexistující platformy sociálních sítí Orkut. „Od prvního okamžiku, kdy jsem ji uviděl, mi přišla velmi krásná,“ říká Paulo. Katyucia ale jeho pocity ze začátku neopětovala, a dokonce si Paula na své stránce zablokovala. Nakonec ji však Paulo získal a v roce 2008 po mnoha online rozhovorech přišlo konečně osobní setkání. Následující čtyři roky udržovali vztah na dálku, než se v roce 2012 Katyucia přestěhovala k Paulovi. V září roku 2016 pak svoji lásku zpečetili svatbou. 

Anton Kraft a China Bell

Zatímco u prvního páru šlo o lidi se stejnou odlišností, u druhého páru se setkáváme s naprostou odlišností i jeden od druhého. Anton Kraft je totiž kulturista, který měří pouhých 132 centimetrů, zatímco jeho partnerkou je transgender žena China Bell, která měří 190,5 centimetrů. Anton je také jediným člověkem na světě, který dokáže zvednout čtyřnásobek své vlastní váhy. To však za svůj největší životní úspěch nepovažuje. Největším štěstím jeho života je právě sňatek s Chinou, se kterou se cítí spokojeně a rozumí si s ní. 

Sean Stephenson a Mindie Kniss

Tito motivační řečníci se seznámili prostřednictvím společného přítele a v roce 2012 se vzali. Sean je neuvěřitelně inspirativním příkladem toho, jak by ani fyzické postižení nemělo jedinci bránit ve využití jeho vrozeného potenciálu. Sean se totiž narodil se vzácnou genetickou poruchou osteogenesis imperfecta, která způsobuje onemocnění kostí, které jsou velmi křehké. Při narození mu dokonce lékaři dávali jen kolem 24 hodin života. Naštěstí kritické období Sean přestál, ale kvůli onemocnění dosáhl malého vzrůstu, kdy při růstu trpěl nesnesitelnými bolestmi. Naštěstí se v dospělosti zbavil nejistoty, začal motivovat ostatní a stal se motivačním řečníkem. Vystudoval také politologii a vydal svou vlastní knihu. S Mindie se seznámili v roce 2009, kdy Mindie procházela těžkým obdobím svého života. V roce 2008 ji totiž dvakrát po sobě propustila jedna společnost a poté, co se stala podnikatelkou, se brzy dostala do dluhu ve výši asi milionu dolarů. Nakonec překonala krizi a začala školit ostatní v oblasti lukrativního podnikání a osobního rozvoje. Manželé jsou spolu i přes útoky internetových trollů na jejich soužití a obvinění Mindie, že je se Seanem jen kvůli penězům, spokojeni. 

Megan Fox odmítá přiznat plastiky: Místo svatby navíc řeší párovou terapii

Michaela Dočkalová / 03. 03. 2023

Jak s vámi mluví anděl strážný: Cinkáním v uších a dalšími způsoby

Tereza Braunová / 06. 03. 2023

Zdroje: guinnessworldrecords.com, nypost.com, offradranch.com
Úvodní ilustrační foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM