Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Mix

Jak vypadá Joel Miggler, který má obličej plný tunelů? Největší z nich si musel zašít kvůli práci

Eliana Moravcová
04. 07. 2022

S úpravami svého vzhledu začal Joel v pouhých třinácti letech, kdy se jednalo o obyčejné propichování uší. Otvorů v jeho těle však začalo přibývat, až nakonec vytvořil světový rekord v počtu tělesných tunelů v obličeji, který držel až do roku 2020. Pro jeho vzhled se mu občas přezdívalo „lidské síto“. 

Nyní devětadvacetiletý Němec Joel Miggler byl do roku 2020 držitelem titulu Guinnessovy knihy rekordů pro své tělesné tunely v obličeji, kterých měl celkem 11. Poté jeho rekord překonal jistý James Goss. Joel s úpravami svého vzhledu začal již na škole, když mu bylo pouhých 13 let. Tehdy šlo však o obyčejné propichování uší. Úpravy těla se mu začaly natolik líbit, že si v následujících letech nechal po celém obličeji, včetně nosu a rtů, vytvořit otvory, které opatřil roztahovači. Největší hrůzu však budily dva otvory v jeho tvářích, které měly 34 mm a následně se je Joel rozhodl roztáhnout až na 40 mm. Od tělesných úprav Joela neodradila ani bolest, kterou prý zažíval při každém novém tunelu. Jakmile se prý zahojil, už přemýšlel o novém. V budoucnu by si prý dokonce rád pořídil implantát oční bulvy. Úpravě se nevyhnul ani jeho jazyk, který si nechal odborníkem proříznout od špičky směrem dozadu, čímž vzniknul tzv. hadí jazyk nebo také split jazyka. Na sociální síti YouTube poté sdílel video, kde předváděl různé kousky se svým jazykem, který byl schopný vystrčit ven skrz otvory v tvářích. Dokonce si na jednom z videí pochutnává na lízátku, které prostrčil do úst jedním z tunelů. 

Helix, smiley i plugy: Vyznejte se v typech piercingů!

Karin Šnýdrová / 19. 05. 2022

Nejvíce potetovaný muž na světě: Nejsem jiný než ostatní

Redakce / 01. 12. 2021

Konec mumlání

Joel prý kvůli svým otevřeným tvářím kupodivu neměl žádné větší problémy s konzumací jídla, musel ho však žvýkat na velmi malé kousky. Polévka a jiné tekutiny mu pochopitelně mohly vytékat bokem.  Kvůli tunelům ve tvářích také velmi mumlal, to všechno je však již minulostí. Joel totiž dostal práci jako řidič vysokozdvižného vozíku a jeho nadřízenému se jeho obrovské tunely nelíbily, jelikož mu přišly příliš velké. Navíc se Joelovi vytahala lícní tkáň a vypadávaly mu špunty, které v otvorech měl. Čtyři největší tunely si tak Joel nechal zavřít svým piercerem Dannym ve Švýcarsku ve studiu „Rock The Body“. Každá strana si prý vyžádala hodinu šití a 50 stehů. Ačkoliv by se mohlo zdát, že když už zase může Joel normálně nafouknout tváře, snaží se vrátit k normálnímu vzhledu. Vášeň pro tělesné modifikace ho však neopustila, jelikož si nedávno nechal potetovat černě celé oční bulvy. Co na tuto poslední proměnu řekl jeho nadřízený, není známo, jisté však je, že pokud se mu nebude líbit, na rozdíl od tunelů ji již nelze vzít zpět… 

Muže s přezdívkou Lidský Satan byste potkat nechtěli

Redakce / 27. 04. 2022

Zdroje: Bild.deGuinnessworldrecords.com 
Úvodní foto: Profimedia

 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM