Sunday Night Cream
Radek Honc
Celý playlist
Poslouchat online
Sunday Night Cream /
Celý playlist
Mix

Jahodový superúplněk: Co čeká každé znamení zvěrokruhu?

Redakce
Jarní období se chýlí ke konci, ale stále máme ještě jeden velký lunární okamžik, který musíme oslavit, než může oficiálně začít horké léto plné zábavy. Červnový úplněk 2022, který připadá na 14. června, je tu, aby rozsvítil světlo v nás samých a podnítil touhu po dobrodružství. Úplněk, známý také tradičně jako Jahodový měsíc, je shodou okolností superměsíc, takže se zdá být ještě větší než průměrný úplněk. Jak červnový úplněk ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?
10. 06. 2022

Beran

Je čas vydat se na cestu s vyšším smýšlením a začít usilovat o nějaké zkušenosti s duchovním růstem. Nebojte se jít jinou cestou – ať už to znamená spojit se s mentorem, vyrazit na výlet na nové místo nebo zkusit nový koníček. Vydat se na nové dobrodružství by vám mohlo přinést příležitosti, o kterých jste si nikdy neuvědomovali, že jsou možné, takže mějte otevřenou mysl.

Býk

Starat se o své hmatatelné povinnosti je pro vás snadné, Býku – ale tento úplněk přesouvá vaši pozornost na vaše energetické pole. Možná zjistíte, že mezi lidmi začnou "bublat" sliby, které jste dali, nebo dluhy, které ještě musíte zaplatit, a donutí vás to řešit věci bezhlavě. Nemusí být snadné vést tyto citlivé rozhovory, ale budete se cítit mnohem lehčeji, jakmile zvládnete tyto nepříjemnosti.

Blíženci

Možná je čas vyzkoušet něco nového ve vašem partnerství! Naše komfortní zóny existují z nějakého důvodu, ale pokud uvízneme ve svých cestách natolik, že nejsme otevření vůči posunu a růstu do nových věcí, pak mohou vztahy stagnovat. Zbavte se jakékoli strnulosti a přijměte plynulost života. Vaše mezilidské vztahy budou vzkvétat, když jim dáte více prostoru k rozvoji.

50 nejlepších alb: Kanye West svým skvělým albem nastolil nadvládu rapu

Rak

Kontrola produktivity! Tento měsíc byl klidným obdobím introspekce a vnitřního růstu a to je velmi dobře, protože vám dává čas na odpočinek před nadcházející narozeninovou sezonou! Ale tento úplněk vás žádá, abyste se na chvíli vymanili z oparu a ujistili se, že zvládáte své každodenní úkoly. Skutečná péče o sebe znamená najít zdravou rovnováhu mezi duchovním zkoumáním a každodenní pracovní rutinou, takže najděte způsob, jak upřednostnit obojí.

Lev

Možná je pro vás na obzoru něco velkého, protože tento úplněk osvětluje nejromantičtější sektor vašeho žebříčku. Těšte se na pozvání na žhavé rande nebo na vzrušující bod obratu v aktuální aféře. Ať tak či onak, příliv vzrušení ve vašem milostném životě zlepší vaši náladu a přinese spoustu příležitostí pro zábavu a inspiraci – a toto "šimrání v žaludku" rozzáří i další části vašeho života.

Panna

Tento úplněk chce, abyste se na chvíli vzdálili od práce a ujistili se, že se staráte o záležitosti blízké vašemu domovu, které vyžadují vaši pozornost. Ať už jde o vleklé drama mezi spolubydlícími, potřeby související s rodinou nebo jen hluboce zakořeněné emocionální problémy, které náhle vyplouvají na povrch, existují důležité věci, které by se nyní neměly odsouvat na vedlejší kolej. Dejte si prostor zpomalit a naslouchat svému srdci.

Čtěte také: Slavné filmové písně

Váhy

Vzrušující atmosféra tohoto úplňku osvětluje vaši sociální stránku, takže si udělejte čas na spojení s přáteli, rodinou a kolegy. Dávejte si však pozor, abyste se nedostali do jakéhokoli dramatu o úplňku plném drbů. Nevinný komentář může být snadno nesprávně vnímán jako kritika, takže si dávejte pozor na slova, která volíte, a brblání ostatních lidí berte s rezervou, abyste se vyhnuli vytváření hloupých fám.

Štír

Tento úplněk představuje vzrušující bod obratu, pokud jde o peníze, tak se připravte postarat se o svou finanční situaci novým způsobem. Je možné, že se vám zvýší plat, posunete se ve své kariéře nebo dokonce narazíte na nepředvídané zdroje, které vám vylepší rodinný rozpočet. Ať je to jakkoli, věřte, že změny vám přinesou i další výhody.

Střelec

Tohle je váš úplněk, Střelci, a teď je i váš čas zazářit. Posledních pár týdnů jste se velmi soustředili na dynamiku vašeho vztahu, ale tento superúplněk je připomínkou toho, že nejdůležitější vztah máte sami se sebou. Věnujte nějaký čas tomu, abyste poznali svůj vlastní odraz – neustále se měníte a rostete, proto ctěte člověka, kterým jste se stali. Když se plně přijmete, bude snazší se autenticky projevovat i ve vztazích.

Mohlo by se vám líbit: 50 nejlepších alb: Změna přístupu dovedla Michaela Jacksona na vrchol

Kozoroh

Tento úplněk je jistě vysokoenergetický, ale tentokrát vás zasáhne jemnějším a duchovnějším způsobem. Toto je důležité období pro kontakt se svými podvědomými touhami a pro spojení se svým vyšším já – takže provádění rituálu nebo meditace s léčivým krystalem vám může pomoci využít tuto éterickou energii a uctít tyto části vaší duše.

Vodnář

Úplňky jsou někdy známé tím, že přinášejí drama, takže se nedivte, když zjistíte, že musíte vyřešit nějaké neshody mezi přáteli. Skupinová dynamika by mohla být napjatá velkými osobnostmi a zapálenými názory, takže využijte své schopnosti k uhlazení drsných hran a pomozte svému okolí vidět věci s nadhledem. Máte sílu povznést se nad hádky a inspirovat ostatní, aby se zaměřili na sebe.

Ryby

Věci ve vašem kariérním životě se právě teď začínají tvořit, takže buďte připraveni otevřít své srdce novým příležitostem. Ať už je čas opustit současnou pozici a začít něco nového, nebo jste prostě připraveni požádat o větší odpovědnost v současné práci, nyní je čas zbystřit a věřit, že to zvládnete. Zasloužíte si vydělávat na živobytí tím, že se budete cítit v souladu a pravdiví k tomu, kým jste, tak si vybudujte sebevědomí a začněte se tomu věnovat.

Kam dál? Filmový tip: Matthew McConaughey a 500 tun trávy


Úvodní foto: Unsplash.comDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM