Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Mix

Galerie na kůži: Umělec Arlo tvoří surrealistická tetování, nad kterými vám zůstane rozum stát

Redakce
Lidé se nechávají v různých kulturách po celém světě tetovat již tisíce let, ale dnes se posunulo tetování na zcela jinou úroveň. Je totiž naprosto úžasné, jaká tetování dokážou vytvořit moderní umělci. Jedním z nich je i Arlo DiCristina, který vytváří na kůži lidí hotová umělecká díla. Jeho manželka Ryan Ashley je také nadaná tatérka, vzájemně si však nekonkurují. Každý má svůj jedinečný styl.
30. 05. 2022

Arlo miloval tetování již jako dítě

Arlo se vzhlédnul v tetování již v útlém věku. A tak, když mu bylo pouhých 17 let, požádal svého staršího kamaráda, aby mu koupil jeho první tetovací stroj. Kvůli svému nízkému věku si ho totiž nemohl legálně koupit sám. Začal dělat tetování pro své nejbližší přátele, kdy ještě neměl nejmenší tušení, jakého úspěchu v této oblasti nakonec dosáhne. Začal postupem času svá tetování vylepšovat a šel do svého zájmu naplno. Dnes o něm odborníci z celého světa spolu s milovníky tetování hovoří jako o jednom z nejlepších surrealistických tatérů na světě.

Slavným se stal díky sociálním sítím

Arlo DiCristina má v současné době tetovací studio s názvem Elysium Studios, které se nachází v Grand Junction v Coloradu. Jak už to v dnešním světě bývá, slavný se stal především díky sociálním sítím, kde začal sdílet výsledky své poctivé a pečlivé práce. Vytvořil portréty ve svém surrealistickém stylu, což mnoho lidí nadchlo. Počet jeho fanoušků rostl a jeho popularita s počtem sledujících také. V současné době má na sociální síti Instagram přes 683 tisíc sledujících. Arlo je ve své práci velmi úzkostlivý a pečlivý, kdy pracuje ve 2 hlavních stylech: surrealistické tetování a morph tetování. Neustále pracuje na svých technikách, rozvíjí je a stále objevuje nové věci. Veškerý svůj volný čas tráví tím, že se učí techniku 3D sochařství. Studuje také počítačové programy na úpravu obrázku, které mu pomáhají při navrhování nových tetování.

Láska k tetování spojila dva umělce

Arlo DiCristina brzy poznal svou lásku Ryan Ashley Malarkey, se kterou ho pojí vášeň pro tetování a body art. Brzy se stali manžely a nyní pracují v Elysium společně. Oba jsou v komunitě tetování slavní a mají spoustu zákazníků. Jeho manželka Ryan má v současné době na svém instagramovém účtu dokonce přes 1,6 milionu sledujících. Pokud si však u Arla nebo jeho manželky chce někdo nechat udělat tetování, musí se připravit na opravdu dlouhé čekání a být trpělivý. Čekací listina je totiž velmi dlouhá, což však mnoho fanoušků nemůže nijak odradit. Mnozí jsou totiž přesvědčeni, že umělecké dílo od Arla za to čekání zkrátka stojí.

A co myslíte vy? Chtěli byste mít nějaké tetování od Arla na svém těle?


Úvodní foto: Profimedia
Zdroje:
Elysium Studios, Famous Bithdays

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM