Ranní klub
Barbara Hacsi, Miloš Pokorný
Celý playlist
Poslouchat online
Ranní klub /
Celý playlist
Mix

Dárky pro sirotky, pizza pro fanoušky i obchod pro domovníka: Celebrity použily své peníze, aby rozjasnily den obyčejným lidem

Eliana Moravcová
21. 10. 2022

Je všeobecně známo, že úspěšné celebrity nemají o peníze nouzi a na jejich účtech jsou mnohdy astronomické částky. Některé celebrity však pamatují, že za jejich úspěchem stojí právě obyčejní lidé a díky srdci na správném místě se snaží vykouzlit úsměv na tváři ostatních lidí – ať už spontánním aktem štědrosti nebo dobře naplánovaným překvapením.

Podívejte se na celebrity, které se nenechaly zkazit bohatstvím a jsou štědré k ostatním lidem.

Nahlédněte do pečlivě střeženého soukromého života herce Roberta De Niro: Výchova dětí je pro něj občas děsivá

Eliana Moravcová / 17. 10. 2022

Dwayne Johnson

The Rock není hrdinou jen ve svých filmech. Kdysi překvapil ovdovělého otce dvou dětí slibem, že mu koupí všechny vánoční dárky pro jeho děti. Herec však šel ještě dál, když spolu s hereckým kolegou Johnem Krasinskim věnovali 5 milionů dolarů neziskové charitativní organizaci, která distribuuje hračky jménem svobodných otců.

Johny Depp

Slavný herec jednou uspořádal večírek pro 15 lidí v jedné ze svých oblíbených restaurací v Chicagu. Následně nechal spropitné 4 tisíce dolarů za účet na 4,4 tisíce dolarů. Šťastný číšník poté herce popsal jako velmi okouzlujícího a sladkého, Depp prý nebyl nijak náročný zákazník.

Colin Farrell

Irský herec se jednoho dne rozhodl vzít bezdomovce jménem Stress na nákupy, během nákupní horečky za něj zaplatil 2.100 dolarů. Na cestu mu přidal 830 dolarů v hotovosti na nájemné, aby si mohl Stress sehnat ubytování a dostat se z ulice. Nebylo to poprvé, co mu Farrell pomohl. Před čtyřmi roky mu pomohl vyhrát cenu dva tisíce dolarů, které nabízeli tvůrci rozhlasového pořadu každému, kdo přivedl herce do jejich studia.

Lady Gaga

Zpěvačka a herečka investovala tisíc dolarů do osmdesáti sýrových pizz, kterými se rozhodla pohostit fanoušky čekající na její autogram. Lady Gaga prý poté navíc dala pizzerii velmi dobré hodnocení.

Chris Hemsworth

Filmový Thor si jednou nechal omylem peněženku v restauraci. Když mu ji přinesl sedmnáctiletý chlapec i s veškerou hotovostí uvnitř, herec byl tak nadšený z poctivého činu, že chlapci věnoval veškerou hotovost z peněženky a přidal ještě trochu navíc.

Zac Efron

Rodák z Kalifornie kdysi koupil svému fanouškovi zbrusu nový iPhone za téměř tisíc dolarů. Důvodem bylo, že fanoušek svůj vlastní telefon upustil, když se snažil herce zachytit na video, které chtěl poté umístit na svůj účet na sociální síti. Kromě nového telefonu se měl od svého idolu mladý fanoušek dočkat i pozvání na natáčení.

Justin Bieber

Kanadský zpěvák se spontánně rozhodl odměnit své dvě fanynky, které sledovaly jeho nové video v obchodě Apple. Každé z dívek tak koupil nový iPhone, jedné dal růžový, druhé pak zelený. Sám si koupil žlutý iPhone, poté si s děvčaty plácnul a řekl, že je miluje.

Keanu Reeves

Hvězda sérií Matrix a John Wick je považována za jednu z nejštědřejších celebrit, má zlaté srdce a je mimořádně velkorysá. Na dlouhý seznam dobrých skutků patří i koupě obchodu pro jeho dlouholetého domovníka Randolpha Gregoryho, kterému obchod změnil život a díky němu mohl uživit rodinu.

Za co utratili slavní svou první výplatu z natáčení? Zmrzlinářský vůz, první teplá večeře nebo rozmanité mlsání

Redakce / 20. 04. 2022

Leonardo DiCaprio hasí klima, Pamela Anderson brání zvířata aneb Slavní dobrodinci

Karin Šnýdrová / 21. 09. 2022

Zdroj: brightside.me
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM