Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Hudba

Hudební novinky pro 24. týden

Redakce
S novým singlem se hlásí rocková čtveřice z anglického Leicesteru, Kasabian. Produktivní duo Jungle chystá nové album jen rok od vydání té minulé. Novinky hlásí i mladý písničkář Alfie Templeman a rapper Post Malone, který se spojil s kolegyní Doja Cat. Českým posluchačům se představuje skotské djské duo, jeho singl boduje v ostrovní hitparádě.
20. 06. 2022

Kasabian – Chemicals

Angličtí Kasabian ohlásili vydání svého sedmého alba. To se bude jmenovat The Alchemist's Euphoria a vyjde 5. srpna. Najdeme na něm i tento aktuální singl. Bude to první deska bez zpěváka Toma Meighana, který byl z kapely vyhozen kvůli obvinění z domácího násilí. Pozici frontmana tak plně převzal kapelník, kytarista a výhradní skladatel skupiny Sergio Pizzorno, známý i sólovým projektem The S. L. P.

Čtěte také: Hudebníci za mřížemi

Jungle – Good Times

I když poslední deska Jungle vyšla teprve minulý rok, kapela už je tu s novou hudbou. Josh Lloyd-Watson a Tom McFarland vydali dva zcela nové singly, do playlistu Expres FM nasazujeme pozitivní věc s názvem Good Times. Londýnská dvojice zároveň potvrdila, že pracuje na své čtvrté desce.

Alfie Templeman – Colour Me Blue

Talentovaný (a teprve devatenáctiletý) britský písničkář Alfie Templeman svou první kytaru dostal v osmi letech, ve 13 už vydal první písně. Na konci května mu po sérii kratších formátů vyšel oficiální dlouhohrající debut s názvem Mellow Moon, ze kterého pochází i tento aktuální singl.

Nejpopulárnější písně z TikToku: Zatancujte si na Harryho Stylese, Gayle i Justina Biebera

LF System – Afraid To Feel

LF System je dvojice djů a producentů ze Skotska. Jejich taneční singl začíná být v Británii velmi populární a už se probojoval do singlové Top 20. Skladba je postavena na samplu z písně I Can't Stop (Turning You On) funksoulové kapely Silk ze sedmdesátých let.

Post Malone & Doja Cat – I Like You (A Happier Song)

Populární americký zpěvák a rapper Post Malone vydal 3. června svou čtvrtou desku s názvem Twelve Carat Toothache. Z alba pochází singl, v němž hostuje rapperka Doja Cat.

Kam dál? Rock For People startuje: Jak se obléct na hudební festival?Úvodní foto: Kasabian

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM