Rodinná dovolená: TOP 5 důvodů k návštěvě Istrie v Chorvatsku

Region Istrie je výjimečnou turistickou destinací. Díky výbornému silničnímu spojení je snadno dosažitelné autem z České republiky. Zde je pět důvodů, proč navštívit Istrii a vybrat si ubytování v některém ze zařízení Plava Laguna.

1 - Renomovaná gastronomie

Požádejte o místní speciality, jako jsou lanýže, divoký chřest, ryby, olivový olej nebo víno, a pak se poddejte kouzlu vytvořenému našimi kuchaři v restauraci Bacchus v Hotel Parentium Plava Laguna nebo v Taverně Mediteran v Hotel Melia Coral pro Plava Laguna.

2 - Umag a Poreč jsou rodinné destinace

Pobřežní města Umag a Poreč patří k top turistickým destinacím na Istrii. Jejich nabídka zahrnuje široký výběr rodinných hotelů a apartmánů, aktivit a sportů, zábavních a vodních parků, krásnou přírodu a historických památek. Pokud se rozhodnete navštívit Umag, můžete se ubytovat v Stella Maris Resort, který je ideální pro rodiny a pokud se rozhodnete pro Poreč, můžete si vybrat mezi pohodlnými Apartments Bellevue Plava Laguna nebo cenově dostupným Hotel Delfin Plava Laguna.

Plava Laguna2

3 - Hotely a apartmány ideální pro dovolenou u moře

Plava Laguna nabízí několik ubytovacích zařízení pro nezapomenutelnou dovolenou u moře. V Hotel Park Plava Laguna najdete bazény a dětský vodní park se skluzavkami. Pokud hledáte aktivní dovolenou se spoustou sportovních programů a wellness, doporučujeme Hotel Sol Garden Istra pro Plava Laguna – vaše děti si zamilují dětský klub a aquapark. Pokud dáváte přednost sofistikovanému ubytování u pláže, vyberte si Hotel Materada Plava Laguna nebo Melia Istrian Villas pro Plava Laguna.

4 - Zasněné pláže a křišťálově čisté moře

Istrijské pláže jsou krotké, dobře udržované a většinou kamenité nebo oblázkové. Většina z nich nabízí kromě moderní infrastruktury a rodinné vybavenosti také stín borovic. Koupací sezóna trvá od května do října. Všechny hotely a apartmány Plava Laguna jsou situovány přímo u moře v Umagu nebo Poreči, jako je Hotel Molindrio Plava Laguna nebo Apartments Sol Amfora pro Plava Laguna.

Plava Laguna3

5 - Bezstarostná dovolená

Vaše bezpečnost je naší prioritou. Proto jsme se ještě více zaměřili na zdraví, hygienu a sociální distancování a podnikli jsme všechny nezbytné kroky, abyste se cítili pohodlně, uvolněně a bezpečně.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Využijte našich skvělých cen při včasné rezervaci s flexibilními podmínkami a zarezervujte si nezapomenutelnou letní dovolenou 2022 ještě dnes! Více se dozvíte na plavalaguna.com.

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast