Ranní klub /
Celý playlist
Aktuálně

Našel si klon své ex a dostal ban na Instagramu. Kanye West slaví narozeniny

Karin Šnýdrová
Prodal přes 160 milionů desek, získal 24 cen Grammy a není pochyb o tom, že patří mezi nejvlivnější hiphopové hvězdy světa. Hudební branže mu leží u nohou, ale soukromý život Kanyeho Westa poslední dobou pohádku nepřipomíná. Trpí bipolární poruchou, rozčiluje se na sociálních sítích a nezvládá rozvod s Kim Kardashian. Dnes slaví známý rapper 45. narozeniny. Jaké průšvihy stihnul nadělat?
08. 06. 2022

Naučit se vyjít s jeho komplikovanou osobností není úkol pro slabé povahy. Ostatně ani Kim Kardashian (41) si s touto misí neuměla poradit. Z důvodu partnerského odcizení podala loni žádost o rozvod. Dnes randí s komikem Petem Davidsonem (28) a Kanye ho nemůže vystát. Kvůli čemu dostal od Instagramu ban a proč se nemohl zúčastnit letošních Grammy?

50 nejlepších alb: Kanye West svým skvělým albem nastolil nadvládu rapu

Šéf Bílého domu? Radši ne!

Románek Kanyeho Westa a Kim Kardashian vyšel najevo v roce 2012, své ano si řekli v Itálii v červnu 2014. Vychovávali spolu čtyři děti, z nichž dvě přišly na svět díky náhradnímu mateřství. Ačkoliv to dlouho vypadalo, že slavná rodinka žádné problémy neřeší, vztah slavného páru měl k idylickému soužití hodně daleko. Kim manžela vídala jen sporadicky, rapper pendloval mezi státy a doma moc času netrávil. Neprospěla tomu ani jeho neúspěšná kandidatura na prezidenta USA. Mimochodem, Kanye byl jedním z mála, kdo pro Kayneho Westa v roce 2020 hlasoval. V téže době obvinil Kim na sociálních sítích z nevěry a její matku z rasismu.

profimedia-0561744169.jpg

Na první pohled vypadali jako dokonalá rodinka, ale i oni měli své problémy

Bipolární porucha

Jeho podivné chování a výkyvy nálad omlouvala Kim bipolární poruchou, kterou Kanye trpí. Svým fanouškům se s nemocí svěřil už v roce 2018, když vydal album s názvem Ye. Přestože pro ně zdravotní stav rappera nebyl žádnou novinkou, jeho výlevy na sociálních sítích dokázaly šokovat. Obzvlášť tehdy, když prohlásil, že touží po rozvodu. Krizi pár ustál jen na chvíli a ve finále to byla Kim, která iniciovala konec manželství. V únoru 2021 bylo jasné, že vztah se definitivně rozpadne.

profimedia-0545069184-2.jpg

Bipolární Kanye West se šéfem Bílého domu nakonec nestal

Ban od Instagramu i zákaz Grammy

Od loňského října Kim randí s komikem Petem Davidsonem, jenže Kanye mu nemůže přijít na jméno. Vlastně se ani není čemu divit, vždyť ještě během prosincového koncertu prosil Kim o to, aby se k němu vrátila. To se ale nestalo. Od druhého března 2022 ji může oficiálně nazývat exmanželkou. Do jejího nového partnera se obouval na internetu a neustále jej urážel a protože se nové zamilované dvojice zastal moderátor Trevor Noah, pustil se drsný umělec i do něj. Za rasistické poznámky, šikanování a vzkazy podněcující k násilí si od Instagramu Kanye vysloužil 24hodinový ban. To se nelíbilo ani organizátorům Grammy Awards, takže jeho jméno vyškrtli ze seznamu pozvaných. Přestože se dubnových předávání cen nezúčastnil, přibyly mu do sbírky další dvě sošky.

profimedia-0689557350.jpg

Pete Davidson je novým partnerem Kim Kardashian. Kanye West jej vůbec nemá v oblibě. Ve svém videoklipu ho dokonce teatrálně pohřbil

Nové jméno, nové ženy

Kanye West si úředně změnil jméno na prosté Ye (zkratka přezdívky Yeezy) a zakoukal se do dvojnice Kim Kardashian. Chaney Jones (24) se věnuje modelingu a jeho bývalou ženu nápadně připomíná. Podle nejnovějších informací se ale pár rozešel a Chaney si smazala velkou část společných fotografií ze sociálních sítí. Důvodem může být i to, že se na premiéře nového Top Gunu po Kanyeho boku objevila jiná modelka, Monica Corgan.

profimedia-0669541680.jpg

Tenhle vztah s kopií Kim Kardashian je pravděpodobně minulostí.


Kam dál? Kim Kardashian West rozšiřuje impérium


Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM