Jak celebrity slavily Vánoce? Beckhamovi, Dua Lipa a další se pochlubili na sítích

Vánoce stejně rychle přišly, jako odešly. Naštěstí na ně zbyly vzpomínky díky fotografiím, které celebrity rády sdílejí prostřednictvím sociálních sítí. Díky probíhající pandemii a rostoucímu počtu případu verze omikron byla ve světě poněkud nevšední vánoční atmosféra, přesto si ji dokázalo mnoho slavných rodin náležitě užít.

Miley Cyrus

Zpěvačka trávila prázdniny se svojí rodinou. Na Štědrý den zveřejnila devětadvacetiletá zpěvačka fotografii sebe a své rodiny, na které drží jednoho ze svých psů. Na skupinové fotografii byly zpěvaččini sourozenci Brandi (34), Trace (32), Braison (27), Noah (21) a také její matka Tish. Cyrus k příspěvku na instagramovém účtu napsala: "Vánoce s rodinou Cyrus. Hádejte, kdo jediný není zhulený?".

Největší pódiové trapasy celebrit: Zvracející Justin Bieber a děsivý pád Beyoncé

Kim Kardashian

Hvězda televizní reality show sdílela na svém Instagramu fotografii sebe a své rodiny spolu s vánočním přáním. Kim (41) je na snímku po boku své sestry (37), matky Kris Jenner a svých dětí. Všichni na fotografii na sobě měli stejný celohnědý komplet značky Skims. K příspěvku Kim napsala prostě "Veselé Vánoce".

Christina Aguilera oslavila 41. narozeniny: Fanoušky potěšila fotkami, na kterých pózuje nahoře bez

Lizzo

Zpěvačka, která v minulosti několikrát pobouřila veřejnost svým šatníkem, sdílela na Štědrý den sérii slavnostních fotografií, na kterých pózuje s různými předměty souvisejícími s Vánoci. Ke snímkům Lizzo napsala shrnutí uplynulého roku a vyjádřila, že se těší na to, co teprve přijde.

Slavní muži, kteří opustili rodinu kvůli milence

Elizabeth Hurley

Britská herečka a modelka sdílela na Štědrý den sérii fotografií, na kterých je oblečená ve fuchsiových minišatech značky Versace. Na snímcích Hurley pózuje s čelenkou na hlavě a vedle sebe má kartonový výřez herce Liama Neesona.

Sourozenci slavných celebrit, kteří jsou úspěšní mnohdy i bez záře reflektorů

Beckhamovi

Rodina Beckhamových strávila Štědrý den oblečená do formálního oblečení. V tom se také společně vyfotili, přičemž snímek pak sdílela Victoria na svém instagramovém účtu. Na snímku se nachází Victoria se svým manželem Davidem a jejich děti Brooklyn (22), Romeo (19), Cruz (16) a Harper (10). Všichni muži na sobě měli černé obleky s kravatou, Victoria si oblékla přiléhavé zelené šaty a Harper tmavě modré šaty. Victoria pak k příspěvku napsala: "Vánoční polibky od Beckhamových!"

Madonna zveřejnila odvážnou fotografii sebe a dcery: Lourdes vypadá jako její mladší kopie

Nicki Minaj

Raperka během svátků zveřejnila na svém Instagramu řadu profesionálních fotografií. Na některých z nich pózuje vedle svého manžela Kennyho Pettyho a s nimi je jejich roční syn, jehož jméno zůstává utajeno. Petty a jejich syn mají na snímku oblečené černé obleky, zatímco Nicki má na sobě přiléhavé černé šaty s rozparkem.

Naomi Campbell

Britská supermodelka oslavila poprvé Štědrý den se svojí dcerkou, kterou porodila loni v květnu. Na svém instagramovém účtu se pochlubila fotografií, na které je celá její rodina oblečená do pyžam. Aby ochránila identitu své malé dcerky, místo obličeje jí na fotografii vložila emotikon srdíčka.

Dua Lipa

Britská zpěvačka oslavila Štědrý den s přáteli a rodinou doma. Na svém Instagramu se zpěvačka podělila o fotografie, na kterých je patrné, že zpěvačka připravovala jídlo a byla hostitelkou ve svém domě. Zveřejnila také fotografie některých pokrmů, včetně krůty, kaviárových jednohubek nebo třeba pečených brambor.


Úvodní fotografie: Profimedia
Zdroj:
Instagram

Podcast