Má IQ 136, stylizuje se do oživlé panenky a natáčí videa pro dospělé

Modelka Candice Kloss vypadá jako oživlá panenka. Živí se tvorbou obsahu pro dospělé, poslední dobou však ale nabyla pocitu, že to s úpravami přehnala a nastal čas vrátit se k přirozené kráse. V rozhovoru se svěřila i s tím, že její inteligence muže děsí.

Inteligence modelky se prý muži zaleknou

Candice Kloss je hvězdou platformy OnlyFans, nabízí zde své odvážné fotografie a videa. Má množství úprav ve snaze podobat se oživlé panence, často mají vůči ní lidé předsudky a myslí si, že je hloupá na základě obrázku, který si o ní udělají jen z fotek. Candice Kloss říká, že zvláště muži velmi často předpokládají, že příliš rozumu nepobrala. Přitom Candice velmi křivdí, ta je totiž již 17 let členkou Mensy, organizace, která sdružuje nadprůměrně inteligentní lidi. Kromě ní nikdo z její rodiny v Mense není, Candice ale věří, že svou inteligenci zdědila po otci. Candice Kloss má IQ 136, takto skvělým výsledkem se mohou pyšnit pouhá dvě procenta populace.

Jak by dnes vypadaly historické osobnosti? Napoleon splývá s davem, Shakespeare do seriálu!

Candice je přitom velmi skromná a rozhodně o něm neříká lidem na potkání. Zvláště opatrná je, pokud jde o potenciální partnery. "Domnívám se, že muži jsou určitě překvapeni, když to zjistí. Některým to připadá sexy, ale jiní se tím z nějakého důvodu nechají zastrašit," zoufá si Candice. Už od malička se prý učila rychleji než ostatní žáci, ale zároveň byla dle svých slov plachá a neupozorňovala na sebe.

Ze školy odešla, aby se naplno věnovala tvorbě obsahu pro dospělé

Candice Kloss byla pilnou studentkou, na univerzitě v Bostonu studovala ekonomii a psychologii. Byla však pro ni těžké zvládnout se uživit při škole. Proto nejprve začala pracovat v realitách, aby si mohla dovolit nájem a školné. Načas dokonce přerušila studium, stalo se tak v roce 2011. Její rodiče byli tehdy zděšeni. "Moji rodiče měli určitě strach, když jsem v roce 2011 odešla. Nakonec viděli, že jsem šťastná a obchodování mi jde dobře," říká Candice. Posléze se zpět do školy vrátila a úspěšně ve studiu pokračovala.

Jenže když už chybělo k vysněnému titulu jen málo, kamarádka jí poradila, zda by nebylo lepší hodit studium za hlavu a věnovat se tvorbě obsahu pro dospělé. Myšlenka vydělávání velkých peněz Candice Kloss velmi lákala. Nakonec Candice neodolala, studium ukončila a začala pracovat jako modelka. Navzdory tomu, že její život nabral úplně jiný směr, Candice Kloss nelituje. "Nejlepší na mé práci je, že mohu žít a pracovat, kde chci, a mohu cestovat, jak chci. Nemohla bych být šťastná, kdybych musel být v kanceláři každý den ve stejnou dobu a dělat stejné věci," dodává Candice.

Hříšná Megan Fox vyrazila na party v saku bez kalhot. Fanoušci píší: Jsi bohyně!

Svých úprav dnes lituje a uznává, že to přehnala

Pokud však Candice Kloss dnes něčeho lituje, jsou to úpravy obličeje, které podstoupila. Přiznává, že za změnu zevnějšku již utratila zhruba 15 tisíc dolarů. Nyní se údajně snaží o to, aby se její obličej vrátil do normálu, chce opět vypadat jako předtím. Hodlá odstranit všechny výplně, které v obličeji má. Dokonce se přiznala, že jeden čas už zapomněla, jak kdysi vypadala bez úprav. Paradoxně si dnes prý připadá starší, protože její tvář dle jejích slov působí strnule. Nezbývá než doufat, že se jí návrat k přirozené kráse povede dle jejích představ.

Kam dál? Ruská Barbie: Rodiče z ní udělali oživlou panenkuZdroj úvodní fotografie: Pixabay
Zdroj informací:
Mirror, Daily Mail

Podcast