Jaký jste milenec dle numerologie: S číslem 3 se nikdo nudit nebude, romantiku zažijete s číslem 4

Jak dobří jste v posteli? Zjistěte, jaký typ milence jste dle numerologie. Jste dominantní, vášnivý, věrný, zasněný či něžný milenec? K tomu, abyste se to dozvěděli, postačí provést snadný numerologický výpočet životního čísla. Poradíme vám, jak na to.

Vypočítejte si své životní číslo

V numerologii se řada věcí řídí tzv. životním číslem. Jeho výpočet je snadný. Stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad

Vaše datum narození je 1.1.1960
Výpočet provedeme následujícím způsobem: 1 + 1 + 1 + 9 + 6 + 0 = 18
1 + 8 = 9 (životní číslo)

Číslo 1 – Dominantní milenec

Pokud je vaším životním číslem jednička, toužíte v životě velet, a to i v ložnici. Jste dominantní partner, který je velmi pozorným a nenasytným milencem. Svému partnerovi dokážete být zcela věrný. Je pro vás důležité, aby vás protějšek přitahoval nejenom vizuálně, ale také po intelektuální stránce.

Číslo 2 – Diskrétní milenec

Pokud je vaším životním číslem dva, sex ve vašem životě rozhodně nepovažujete za důležitý. Mnohem cennější je pro vás citové spojení s partnerem, vzájemné porozumění a náklonnost. Tito lidé lpí na tom, aby jejich sexuální život zůstal tajemstvím, bývají velmi diskrétní. Fantazírují o sexuálních zážitcích s osobou stejného pohlaví.

Zatleskejte či dejte nohu přes nohu: Díky jednoduchým úkonům zjistěte, jaká hemisféra vašeho mozku je dominantní

Číslo 3 – Milenec, který rád experimentuje

S životním číslem tři se v posteli rozhodně nudit nebudete. Lidé s tímto čísle jsou velmi hraví a vášniví. Sex je pro ně ve vztahu extrémně důležitý. Nesnášejí stereotyp a jsou ochotní experimentovat a splnit svému partnerovi všechny jeho sexuální fantazie. Budou si k sobě hledat partnera, který to má nastavený stejně.

Číslo 4 – Romantický milenec

Lidé s životním číslem 4 jsou už na první pohled stydliví a klidní. Za život nemívají moc vztahů, partnerství berou velmi vážně. Sex bez lásky není nic pro ně. Jsou to velcí romantici. Mnohdy se sexem otálejí tak dlouho, že posléze zjišťují, že si s partnerem v této věci nesedí, to pak bývá problém.

Číslo 5 – Vášnivý milenec

Lidé s životním číslem 5 touží po žhavém a vášnivém sexu. Tradiční misionářská poloha je vůbec neláká, baví je v posteli experimentovat. Řada z nich miluje sex na veřejných a neobvyklých místech, protože je obecně v životě láká riziko a adrenalin. Někteří z nich nedokáží být věrní.

Číslo 6 – Věrný milenec

Pro lidi s životním číslem 6 je velmi podstatná věrnost a oddanost ve vztahu. Absolutně nevyhledávají „jednorázovky“. I ve vztahu nějakou dobu trvá, než se svému partnerovi otevřou a naplno projeví svou sexualitu. Potřebují vedle sebe trpělivého a zkušeného partnera, protože je pro ně těžké se uvolnit.

Stravovací návyky o nás prozradí mnohé: Jaké povahové vlastnosti mají zloději jídla nebo mlsouni?

Číslo 7 – Zasněný milenec

Lidé s životním číslem 7 mají bujnou fantazii. Často sní o různých sexuálních praktikách, ale nemají odvahu na to, aby to realizovali i v reálném životě. Touží po tom, aby je jejich partner obdivoval, ale žádného z nich si nepustí příliš blízko k tělu. Dovedou odlišit lásku a sex.

Číslo 8 – Milenec, který umí překvapit

Lidé s životním číslem 8 touží mít ve svém životě nad vším plnou kontrolu, to platí i v sexu. Jsou to oni, kdo iniciují různé sexuální hrátky a navrhují vyzkoušení nových poloh. Vždy svého partnera překvapí. Nejvíce je přitahují ti, které nemohou mít, často osmičky zahoří láskou k někomu, kdo je zadaný.

Číslo 9 – Něžný milenec

Lidé s životním číslem 9 by nikdy neměli sex s osobou, která by je přitahovala pouze po fyzické stránce, to je pro ně málo. Musí jim sednout i lidsky. V sexu dovedou být něžní, hraví a zároveň nesmírně vášniví. Rádi si s partnerem vymění erotické fotografie.

Zdroj úvodní fotografie: Freepik

Zdroje informací: Master Numerology, Meaning of Numerology

Podcast