Mužské celebrity, kterým přibývající roky na kráse rozhodně neubraly

Některé dnes již notoricky známé mužské celebrity okouzlovaly publikum svým vzhledem i kdysi, ale roky navíc jim na kráse neubraly. Někdy dokonce naopak! Podívejte se na celebrity, kterým roky navíc vyloženě lichotí.

Hugh Jackman, 53 let

Hugh Michael Jackman exceluje hned ve třech oblastech: Umí hrát, zpívat i tančit. Není tedy překvapením, že svoji první nominaci na Oscara získal tento australský herec za roli Jeana Valejeana ve filmu Bídníci z roku 2012. Mezi milovníky filmů podle komiksů je zase notoricky známý pro svou roli Wolverina ze série filmů X-men. Jeho manželkou je od roku 1996 Deborra-Lee Furness, kterou může těšit, že se Jackman udržuje stále v dobré kondici.

Valeria Lukyanova: Lidská panenka s prázdným pohledem

Patrick Dempsey, 55 let

Patrick Galen Dempsey je známý pro svoji roli neurochirurga Dereka Shepherda v seriálu Chirurgové (2005-2021) a ani po tolika letech úspěšné show se řady jeho obdivovatelek netenčí. Tento americký herec a model je zároveň automobilovým závodníkem. Od roku 1999 je ženatý s Jillian Fink.

Johnny Depp, 58 let

John Christopher Depp II je americký herec, který je známý například z filmů Střihoruký Edward z roku 1990, Sweeny Todd: Ďábelský holič z Fleet Street z roku 2007 nebo svou ikonickou rolí piráta Jacka Sparrowa ze série filmů Piráti z Karibiku. Je těžké uvěřit, že tento oblíbený hollywoodský herec oslaví za necelé dva roky své 60. narozeniny! Kromě svého udržovaného vzhledu se však těší i mimořádným hereckým nadáním, které mu vysloužilo hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

Halle Berry přiznala, jaký nejnestydatější návrh dostala: Odmítla s tím, že praktika patří do filmů pro dospělé

George Clooney, 60 let

George Timoty Clooney je americký herec, filmový režisér, producent a scénárista. Díky svým hereckým výkonům získal tři Zlaté Glóby. Tento herec je další ukázkou toho, že některým mužům přibývající roky vyloženě svědčí.

Denzel Washington, 66 let

Denzel Hayes Washington je americký herec a režisér. Za své herecké výkony dokonce obdržel dva Oscary. Ačkoliv mu přibývající roky přidávají na atraktivitě, zůstává věrný své manželce Paulettě, se kterou se oženil roku 1983.

Colin Firth, 61 let

Colin Andrew Firth je britský herec, který získal za svoji roli ve filmu Králova řeč z roku 2010 cenu BAFTA za nejlepšího herce. Také je držitelem Oscara a Zlatého glóbu. Mnohým jeho obdivovatelkám možná utkvěl v paměti díky roli okouzlujícího Marca Darcyho ve filmu Deník Bridget Jonesové z roku 2001.

Svůdná zrzka Bella Thorne: Od dětské hvězdy Disney až po videa pro dospělé

Daniel Craig, 53 let

Daniel Wrougton Craig je anglický herec, který se vryl do paměti diváků především díky roli Jamese Bonda, jehož byl šestým představitelem. I jemu přibývající roky na kráse rozhodně neubraly, z čehož se může radovat jeho manželka, známá herečka Rachel Weisz.

Chris Noth, 67 let

Christopher David Noth je americký herec, kterého proslavila role pana Božského v seriálu Sex ve městě (1998-2004). Dále hrál například v seriálu Zákon a pořádek a objevil se i v několika filmech.

Robert Downey Jr., 56 let

Robert John Downey Jr. je americký herec, producent a také zpěvák. Za ztvárnění Charlieho Chaplina ve filmu Chaplin z roku 1992 si vysloužil nominaci na Oscara. Mezi jeho další významné role patří například postava Iron Mana či Sherlocka Holmese.

Kam dál? Modelka promluvila o pravidlech i praktikách ve vile PlayboyFoto: Profimedia
Zdroje:
IMDb, Instagram

Podcast