Erotika podle horoskopu: Astroložky promluvily o preferencích znamení zvěrokruhu, kdo je dominantní a koho lákají neobvyklé praktiky?

Astroložky Lucy Porter a Valerie Mesa otevřeně promluvily o sexuálních preferencích jednotlivých znamení zvěrokruhu. Jak je na tom vaše znamení, sedí tento popis i na vás? Která znamení jsou dle nich spíše dominantní, kdo rád v posteli experimentuje a kdo je naopak velmi konzervativní?

Beran

Podle astroložky Lucy Porter, která se zabývá zejména párovou astrologií, jsou Berani velmi hraví, energičtí a nebojí se v sexu zkoušet nové věci. Rovněž jim není cizí ani tzv. dirty talk, tedy používání peprných slov před sexem i během něj, která partnera nažhaví. Souhlasí s ní i astroložka Valerie Mesa. Dodává, že Berani mají neuvěřitelnou výdrž a jejich vášeň je spalující.

Býk

Býci si dle Lucy Porter potrpí na pohodlí, krkolomné polohy nejsou nic pro ně. Mají velmi rádi romantiku, nejlepší afrodiziakum je pro ně dobré jídlo. "Jejich smysl pro romantiku pramení z jejich vládnoucí planety Venuše," říká astroložka Valerie Mesa. Býk si rád milování vychutnává, preferuje delší pomalý sex se spoustou polibků a dotyků.

Blíženci

Lucy Porter tvrdí, že Blíženci jsou velmi sebevědomí, a to se projevuje i v sexu, rádi se na sebe dívají do zrcadla. Vládne jim živel vzduchu, což značí proměnlivost, sex s Blížencem nikdy není nuda a stereotyp. Mají pestrý sexuální život. Valerie Mesa říká, že pokud chcete Blížence nažhavit, jednoznačně funguje svádění slovy.

Velký horoskop na září: Co vás čeká v lásce, kariéře a zdraví? Raky čeká divoký měsíc, Lvi neudrží emoce na uzdě

Rak

Lucy Porter říká, že pro Raky je stěžejní mít při sexu pohodlí a být propojeni se svým partnerem. Rak je velmi věrné znamení, které se emočně silně váže na partnera, proto většině Raků "jednorázovky" nic neříkají. Valerie Mesa dodává, že Raci tak možná na první pohled nepůsobí, ale jsou velmi vášniví. Obvykle prý preferují spíše submisivní roli, kdy se svému partnerovi zcela oddají.

Lev

Lvi jsou podle Lucy Porter vášniví dominantní milenci. Dělá jim dobře pozornost svého partnera a preferují sexuální polohy, ve kterých mohou zazářit a ukázat, co v nich dříme. Dle Valerie Mesa Lvi také vynikají sexuální fantazií, sex s nimi je vždy zážitek.

Panna

Panny jsou detailisté a není tomu jinak ani pokud jde o sex. Dle Lucy Porter by jim mohl vyhovovat pomalý tantrický sex plný procítěných dotyků. Valerie Mesa souhlasí a dodává, že Panna udělá téměř cokoliv, aby svého partnera v posteli potěšila. Upozorňuje na to, že Panny jsou velmi čistotné, sprcha před sexem je pro ně absolutní nutnost.

Váhy

Váhy jsou stejně jako Blíženci vzdušný živel, tito lidé obecně rádi experimentují, a to platí i v sexu. Dle Lucy Porter se nebojí v sexu převzít iniciativu a rozhodně se s nimi nebudete v posteli nudit. Preferují sex ve stálém vztahu, Váhu je velmi těžké svést, tvrdí Valerie Mesa. Dodává, že sex si užívají, ale nehraje pro ně ve vztahu prim.

Štír

Ačkoliv jsou Štíři jednoznačně nejzáhadnějším znamením zvěrokruhu, v sexu to podle Lucy Porter neplatí. Řeknou vám jasně, co mají a nemají rádi. Jsou velmi odvážní a lákají je i neobvyklé praktiky. Jsou to mistři svádění, se kterými si užijete vášnivý sex.

Střelec

Střelci preferují nezávazný, rychlý a intenzivní sex. Je to jednoznačně nejdobrodružnější a nejbouřlivější znamení zvěrokruhu, žádná nuda se v posteli konat nebude. Nebojte se Střelci svěřit se svými tajnými přáními, pravděpodobně se mu nové praktiky budou zamlouvat, Střelec touží po zpestření. Vždy k vám bude upřímný a otevřený.

Kočkaři, nebo pejskaři: Milovníci psů a koček se od sebe liší v povaze i inteligenci. Vědci zjistili, kdo je na tom lépe

Kozoroh

Dle Lucy Porter Kozorozi milují pořádek a je jedno, jestli je to doma, v kanceláři nebo v posteli. Kozorozi jsou velmi dominantní a chtějí převzít kontrolu, i co se týče sexu. Preferují vážné dlouhodobé vztahy, vztahy na jednu noc nejsou nic pro ně. V sexu jsou spíše konzervativní a neradi zkouší nové věci. Jejich předností je skvělá výdrž.

Vodnář

Ze všech vzdušných znamení je to právě Vodnář, kdo nejraději experimentuje. Připravte se na to, že ho časem rutinní sex omrzí a bude si jej chtít zpestřit novými praktikami, polohami a erotickými hračkami. Stejně jako Blíženec je i Vodnář nadšený z dirty talku. Vodnáři nemají příliš rádi závazky, proto jim vyhovují volné vztahy, případně "přátelství s výhodami". Sex s nimi je divoký a intenzivní.

Ryby

Podle Lucy Porter je sex pro Ryby hlavně o sexuálních fantaziích, snění a představivosti. Je to znamení, které vás dokáže překvapit návrhy praktik, o kterých jste nikdy ani neslyšeli. Valerie Mesa doplňuje, že Ryby preferují romantiku. Nejvíce jim prý vyhovuje sex po ránu. S partnerem touží splynout nejen fyzicky, ale i duchovně.


Zdroj úvodní fotografie: Freepik
Zdroje informací:
Daily Mail, Pop Sugar

Podcast