Devět návyků chování, které odhalují vaši osobnost. Jaké to jsou a co o vás vypovídají?

Chování, které děláme automaticky a ani o něm nepřemýšlíme, o nás vypovídá víc než dost. Napadlo vás někdy, co na vás prozradí váš rukopis nebo to, jak máte pověšený toaletní papír? Ano, tyhle věci a mnohé další prozradí mnoho stran vaší osobnosti.

Denní rutinní chování je pro nás automatické a ani už si neuvědomujeme, jak některé věci děláme. Ještě hůř – neuvědomujeme si, co to o nás vypovídá. Ovšem psychologové nyní přišli s odhalením, co jaké rutinní návyky znamenají. Můžete tak dokonale přečíst svého partnera nebo kolegy v práci!

Způsob, jak se chováte k zaměstnancům například v restauraci

Pokud s nimi zacházíte špatně a povýšeně, vypovídá to o vás, že máte nízkou integritu, empatii a sebeúctu. Navíc, pokud jdete na první schůzku a chováte se takto, rozhodně neuděláte dobrý dojem.

Šokující zpověď letušky: Co se ve skutečnosti odehrává na palubě soukromých letadel, mají stevardky sex s boháči?

Způsob, jakým máte pověšený toaletní papír

Ti, kteří máte toaletní papír pověšený okrajem dál ode zdi, mají tendenci být dominantnější, zatímco ti, kteří mívají toaletní papír okrajem blíže ke zdi, bývají submisivnější.

Způsob, jak rychle jíme

Pomalí jedlíci mají rádi kontrolu nad životem, užívají si ho a umějí ho ocenit. Rychlý jedlíci bývají ambiciózní a často netrpěliví.

Způsob, jak moc jste závislí na vašem telefonu

Emoční nestabilita je klíčovým prediktorem závislosti na mobilních telefonech. Introverti mají menší pravděpodobnost závislosti na svých telefonech.

Karmický dluh dle numerologie: Zjistěte, jaký je ten váš a napravte chyby z minulých životů

Způsob, jakým podáváte ruce

Lidé s pevnějším stiskem ruky jsou emocionálně expresivnější, zatímco lidé s volnějším stiskem jsou stydlivější.

Způsob, jakým komunikujete online

Při zasílání zpráv někomu online mají introverti sklon být zdvořilejší a formálnější, zatímco extroverti dávají přednost přátelství a ležérnosti.

Způsob, jakým vypadá váš rukopis

Lidé s velkým písmem mají tendenci být otevření a více orientovaní na lidi a společenský život. Zatímco ti, kteří mají malý rukopis, jsou často soustředění a introvertní.

Malé věci, které mají pro partnera velký význam: Udělejte je každý den a uvidíte, co to s vaším vztahem udělá!

Způsob, jakým chodíte

Ti, kteří kráčejí vpřed rychlými kroky, bývají velmi logičtí, zatím co ti, kteří kráčejí lehkými kroky a sklánějí hlavu, jsou obvykle citliví.

Vaše boty

Pokud milujete boty na vysokém podpatku, máte rádi kontrolu nad situacemi. Nositelé plochých bot jsou soustředění a skromní.


Foto: Unsplash

Podcast