Celebrity na dovolené: Demi Moore, Ariana Grande a Dua Lipa si užívají prázdniny

Léto je tady a celebrity vyrazily na dovolené. Demi Moore si užívá sluníčka u moře, své dokonalé tělo ukázala v bikinách. Ariana Grande tráví své líbánky v netradiční destinaci, s manželem hodlá v blízké budoucnosti hodně cestovat. Zpěvačka Dua Lipa vyrazila s partou přátel do Mexika, podívejte se, jak jí to sluší v odvážném outfitu.

Demi Moore a její dcera Rumer Willis tráví čas na Santorini

Do Řecka toto léto zamířila celá řada celebrit. Svou dovolenou na řeckém ostrově Skiathos strávila například Kate Hudson (42) s celou rodinou, včetně její slavné maminky Goldie Hawn (75). Nyní se na řeckých plážích sluní Demi Moore (58), která vyrazila na prázdniny spolu se svou dcerou Rumer Willis (32). Vybraly si malebný řecký ostrov Santorini, který je známý svými překrásnými výhledy na zářivě bílé kostelíky s modrými kopulemi. Navíc se na Santorini nachází pláže, které jinde v Řecku nenajdete. Díky sopečnému původu se je zde k vidění sytě červený a černý písek. Řecko je proslulé svým dobrým jídlem a pitím, je to ideální destinace pro ty, kteří chtějí mít na dovolené klid a relax. Demi Moore se na dovolené předvedla v plavkách, jejíž tváří se spolu se svými dcerami stala. Každý musí uznat, že má naprosto perfektní postavu, kterou by jí mohly závidět i mnohem mladší ženy. Na Santorini se jí očividně velmi líbí, k fotce v plavkách napsala: "Připravuji se na další den v ráji."

Demi Moore spolu se svými třemi dcerami zapózovala v plavkách: Které z nich to sluší nejvíc?

Ariana Grande s manželem vyrazila na líbánky do Nizozemí

Ariana Grande (28) se tajně provdala za realitního makléře Daltona Gomeze (25) v květnu tohoto roku. Ačkoliv zpěvačka nezveřejňuje příliš mnoho informací ze svého soukromého života, tentokrát udělala výjimku a fanouškům ukázala, jak si zamilovaný pár užívá své líbánky. Zvolili si poměrně netradiční destinaci pro svatební cestu – Nizozemí. Na fotkách si můžete prohlédnout, jak si slavný pár dovolenou užívá, rozhodně se nenudí. Vyrazili obhlédnout místní tradiční stavby a řemeslnou výrobu, včetně ikonických dřeváků. Posléze se vydali do centra města, kde na jedné fotce zachytili amsterdamské kanály, na kterých místní parkují své lodě, kterými se snadno mohou přepravovat v rámci města, řada z těchto lodí je navíc obytných. Dle zdroje magazínu Entertainment Tonight pár teď hodlá mnohem víc cestovat a na přítomnost fotografů si pomalu zvyká. Amsterdam je podle všeho jen začátek. V manželství je prý zpěvačka neskutečně šťastná a je naprosto nadšená z této nové životní kapitoly.

Dua Lipa proměnila svou dovolenou v jednu velkou party

Talentovaná zpěvačka Dua Lipa (25) vyrazila na dovolenou do slunného Mexika. Sebou vzala partu přátel, kteří jí dělají společnost. Zpěvačka se ubytovala v hlavním městě Mexico City a sdílela fotky z večírku s popisem: "Holky se chtějí bavit." Rovněž navštívila místní architektonický skvost Casa Orgánica, který byl vytvořen mexickým architektem Javierem Senosiainem. Původní myšlenka byla, že dům bude symbolizovat arašídovou skořápku, finální verze však spíše připomíná noru pro zvířata obklopenou zelení. Vše je důmyslně propojeno spletitými chodbami, je to zajisté jedna z nejzajímavějších staveb vůbec. Zpěvačce se celý koncept líbil natolik, že na svůj Instagram napsala, že takhle by měl vypadat její vysněný domov a přidala hned několik fotek. Na jedné z nich pózuje v odvážném modelu – má na sobě crop top odhalující břicho a velmi krátkou minisukni. Na výlet vyrazila jak jinak než s přáteli, toto je pouze začátek jejich společné dovolené.

Celebrity a jejich neobvyklé fobie: Dovede je vyděsit roztomilé prasátko, pohled do zrcadla i scvrklá kůže na prstechÚvodní fotografie: Profimedia

Podcast