Celebrity bez pozlátka: Podívejte se, jak by vypadali jako obyčejní lidé Beckhamovi, Nicole Kidman či Johnny Depp

Jak by celebrity vypadaly bez pozlátka? Grafik tvořící pod uměleckým jménem Planet Hiltron si s touto myšlenkou pohrál. Proměnil Beckamovi, hollywoodskou herečku Nicole Kidman a Johnnyho Deppa v obyčejné lidi.

Beckhamovi jako běžná rodina

Umělec publikující pod profilem Planet Hiltron na sociálních sítích, publikuje upravené fotografie celebrit, přičemž se snaží vytrhnout je z jejich „dokonalého“ nablýskaného světa a ukázat je ve světle reality všedních dní – jako obyčejné lidi. Na prvním snímku můžeme vidět manžele Beckhamovi. Ti jsou známí svým životem na vysoké noze. Jejich jmění se odhaduje asi na 450 milionů dolarů. Beckhamovi jsou známí tím, že rádi okázale peníze utrácí. Například za oslavu narozenin nejstaršího syna Brooklyna neváhali utratit 100 000 liber. Victoria Beckham se zdá být veli marnivá, zatímco jiné ženě bohatě stačí jeden zásnubní prsten, bývalá členka hudební skupiny Spice Girls jich má ve své sbírce rovných 14. Jmění této ohromující sbírky šperků se odhaduje na necelých 9 milionů liber. Potrpí si i na velmi drahé kabelky a hodinky. Velké peníze také utrácejí Beckhamovi za péči o sebe a cestování. Na fotce vidíte, jak by Beckhamovi vypadali jako běžná rodina.

Fotografce pomáhají překonat úzkosti fantastické portréty, které tvoří pod vodou

Nicole Kidman jako žena z lidu

Grafik si pohrál i s podobou hollywoodské herečky Nicole Kidman. Ta je známá svou štíhlostí, grafik jí však přidal pár kilo navíc. Také změnil její vlasy, o které se herečka důkladně stará. Aby se stala „ženou z lidu“ pozměnil strukturu jejích vlasů a přidal jí prostříhanou ofinu. Pohrál si i s make-upem. Většina grafikových fanoušků píše, že se u této proměny dobře pobavili. Jmění Nicole Kidman se odhaduje na 331 milionů dolarů. Herečka vlastní řadu nemovitostí. V roce 2015 si v Austrálii pořídila obrovskou farmu, na které chová své milované alpaky. Nicole Kidman je známá tím, že si potrpí na luxusní šperky. Na jednom Oscarovém večeru měla na sobě diamantové šperky v hodnotě 7 milionů dolarů. Velké peníze také utratila za cestování, luxusní hotely a jachtu.

Malá pacientka se vzácnou poruchou vytváří medvídky, kteří pomáhají ostatním dětem vyrovnat se s infuzí

Johnny Depp jako obyčejný chlap

Johnny Depp je jedním z nejznámějších hollywoodských herců. V roce 2003 byl dokonce jmenován „nejvíce sexy mužem světa“, o 6 let později titul znovu obhájil. Grafik mu však rozhodně na atraktivitě ubral. Ponechal mu delší neupravené vlasy a stejně jako Nicole Kidman, i Johnnymu přidal pár kilo navíc. Většinu fanoušků grafika tato proměna velmi pobavila. Jmění Johnnyho Deppa se odhaduje na 150 až 200 milionů dolarů. Dříve byl však odhad mnohem vyšší – 650 milionů dolarů. Spekuluje se, že si za to herec může sám a na vině je jeho marnotratnost a finanční problémy kvůli závislostem. Navíc teď má herec po bouřlivém rozchodu s herečkou Amber Heard nouzi o velké role. V minulosti měl herec 14 vil, utrácel ve velkém za luxusní víno, automobily, kytary, soukromé letadlo a jachtu. Stejně jako předchozí zmíněné celebrity, i Johnny Depp si potrpí na drahé šperky. Rád také utrácel za umění a sběratelské kousky týkající se filmu.

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: The Sun, Daily Mail, Hindustan Times, Micky, Business Insider

Podcast