Bojíte se samoty? Pokud patříte mezi Váhy, Blížence nebo Lvy, tak rozhodně ano

Kdo potřebuje ke štěstí jiné lidi? Tři znamení zvěrokruhu mají přímo panickou hrůzu ze samoty. Pokud zvládáte být sám se sebou, rozhodně nepatříte mezi trojici Váhy, Blíženci a Lev. Přečtěte si, co je děsí nejvíc.

Nikdo nechce být sám, ale pak jsou tu také znamení zvěrokruhu, kterým se při pouhé představě, že by měli být sami, orosí čelo. Jedná se o znamení zvěrokruhu, která jsou komunikativní a ráda se pohybují mezi lidmi, doma na gauči je uvidíte sedět jen málokdy. Možná proto, aby se nemusela postavit svému největšímu strachu – strachu ze samoty.

Horoskop: Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu

Váhy

Váhy, které potřebují harmonii, jsou pánem mezilidských vztahů. Díky její jemné dispozici je pro ni snadné dostat se do konverzace s cizími lidmi. Není tedy divu, že v nich vyvolává pocit samoty, nikoli pohodlí, ale spíše strach. Protože Váhy vždy cítí silné pouto se svými blízkými, samota v nich vyvolává pocit, jako by je každý zklamal a nemají s kým cítit propojení.

Blíženci

Blíženci také dokonale ovládají umění komunikace. Pro vzdušné znamení je snadné oslovit nové lidi, vždy jsou poháněni touhou uhasit jeho nekonečnou žízeň po poznání. Otevřené a komunikativní znamení má ale také slabé místo: panikaří z toho, že je samo. Bez neustálé výměny názorů a zážitků s ostatními neví, co se sebou a cítí se ztraceni.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu přímo přitahují trapné situace. Do tohoto seznamu nechcete patřit

Lev

Lev je rád středem pozornosti - miluje a žije pro publikum. Ale i jinak neohrožené ohnivé znamení děsí samota. Bez svého sociálního kruhu - a jejich potvrzení - se Lev cítí zbytečný, takže klidné hodiny osamocení jsou pro něj přímo hrůzný nápad!

Foto: Unsplash

Podcast